Gündem

8 Temmuz Sayısal Loto sonuçları 3. DEVİR! MPİ Sayısal Loto sonuç sorgula

Sayısal Loto sonuçları 8 Temmuz geçtiğimiz akşam yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Her hafta olduğu gibi geçtiğimiz Çarşamba günü de yani dün yapılan çekilişin hemen ardından açıklanan sonuçlara göre büyük ikramiye 3. kez devretti. Peki, talih kuşu hangi uğurlu rakamlara kondu? İşte, 8 Temmuz Sayısal Loto sonuçları…

En Güncel Türkiye Gündem Haberleri – Gündem

8 Temmuz Sayısal Loto sonuçları Milli Piyango İdaresi MPİ tarafından her hafta olduğu gibi bu hafta da Çarşamba günü yani dün yapılan çekilişin hemen ardından belli oldu. Şans oyunu tutkunları ve kupon sahipleri geçtiğimiz akşam yapılan çekilişin sonuçlarını merak edip araştırıyor.

Sayısal Loto çekilişi saat 21.15’te başladı. Noter huzurunda gerçekleşen çekiliş aynı zamanda MPİ’nin resmi internet sitesi üzerinden de canlı olarak yayınlandı. İşte, 8 Temmuz Sayısal Loto sonuçları…

SAYISAL LOTO SONUÇLARI – 8 TEMMUZ

Sayısal Loto ve Süper Sayısal Loto oyunlarının çekilişi yapıldı. Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Sayısal Loto oyununun 1338. çekilişinde kazandıran numaralar 3, 9, 10, 18, 28 ve 43 olarak belirlendi.

Çekilişte 6 bilen çıkmayınca 4 milyon 212 bin 242 lira 47 kuruş devretti. Öte yandan, internet üzerinden oynanan Süper Sayısal Loto’da aynı 6 şanslı numarayı bilen çıkmayınca 81 bin 157 lira 33 kuruşluk ikramiye devretti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı