Spor

Abdurrahim Albayrak’tan corona virüsü açıklaması

Son dakika haberine göre, Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada corona virüsü testinin negatif çıktığına yönelik haberleri yalanladı.

Corona virüsü tedavisi gören Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, test sonuçlarının negatif çıktığı ve taburcu olacağı yönünde çıkan haberlere ilişkin, “Son yapılan test sonuçlarım henüz gelmemiştir. Gelir gelmez herkesi bilgilendireceğim” açıklamasını yaptı.

Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve Teknik Direktör Fatih Terim’in son testlerinin negatif çıktığını ve iki ismin de yakın zamanda taburcu olacağını belirtmişti. Bu haberin ardından sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Abdurrahim Albayrak, “Son yapılan test sonuçlarım henüz gelmemiştir. Gelir gelmez herkesi bilgilendireceğim. Tekrar hepinize çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Fatih Terim’in kızı Buse Terim Bahçekapılı da babasının test sonuçlarının henüz belli olmadığını ve tedavinin devam ettiğini dile getirmişti.

Son yapılan test sonuçlarım henüz gelmemiştir. Gelir gelmez herkesi bilgilendireceğim. Tekrar hepinize çok teşekkür ederim.

— Abdurrahim Albayrak (@_AAlbayrak) March 29, 2020

Fatih Terim corona virüsünü yendi mi? Kızları duyurdu Son dakika haberine göre, Galatasaray Divan Kurulu Üyesi Tunç Üner, Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak’a yapılan son koronavirüs testlerinin negatif sonuçlandığını açıkladı. Fatih Terim’in kızları Buse Terim Bahçekapılı ve Merve Terim Çetin ise sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımda babalarının corona virüsü testinin negatif çıktığı haberinin gerçeği yansıtmadığını duyurdu.haberin devamı

DİĞER

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı