Magazin

Acun Ilıcalı’dan Songül Öden Transferi

Songül Öden, uzun bir aranın ardından yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Oyuncunun, TV8 ekranlarında izleyici ile buluşacak Kırmızı Oda adlı dizinin kadrosunda yer alacağı ileri sürüldü.

TV8 ekranlarında izleyici ile buluşan ‘Doğduğun Ev Kaderindir’ dizisinin gösterdiği başarı Acun Ilıcalı’yı yeni bir dizi arayışına yöneltti. Acun Ilıcalı’nın son hamlesi “Kırmızı Oda” olacak.

CAST AŞAMASI DEVAM EDİYOR…

Songül Öden‘in Kırmızı Oda adlı dizinin kadrosunda yer alacağı ileri sürüldü. Dizinin yapımcılarının Songül Öden ile görüşmelerini sürdürdüğü ve anlaşmaya varmak üzere oldukları iddia edildi.

Yönetmen koltuğunda Cem Karcı’nın oturacağı dizinin senaryosunu Banu Kiremitçi Bozkurt kaleme alacak. Dizinin yeni sezonda başlayacağı konuşuluyor.

KIRMIZI ODA DİZİSİNİN KONUSU NE?..

Başrolüne Songül Öden’in hayat vereceği Kırmızı Oda’nın Dr. Gülseren Buğdaycıoğlu’nun kitabından uyarlanacağı söyleniyor. Dizi bir terapist ve hastanın hikayesini konu alacak. Farklı hikayesi ve alışılmışın dışındaki tarzıyla Kırmızı Oda dizisi seyircisiyle buluşmak için gün sayıyor.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı