Magazin

Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu Aşk Tatili İle Düşman Çatlattı (Video Haber)

Altın Kelebek gecesinde ‘Yıldızı Parlayanlar Ödülü’ne layık görülen güzel oyuncu Afra Saraçoğlu ile Aşk 101 dizisinde Sinan karakterine hayat veren Mert Yazıcıoğlu’nun romantik aşk tatili MagazinBurada.net ekibi tarafından görüntülendi. İkili bol bol şakalaşıp, düşman çatlattı.

MagazinBurada.net Bodrum Muhabiri Kamil Sümer, güzel oyuncu Afra Saraçoğlu ile sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’nun aşk tatilinden çok özel anları görüntüledi.

İYİ OYUN FİLMİNDE TANIŞTILAR

Birlikte rol aldıkları “İyi Oyun” filminde tanışıp aşk yaşamaya başlayan Afra Saraçoğlu ile Mert Yazıcıoğlu, teknede bol bol sohbet ettikten sonra kendilerini mavi sulara bıraktı. Kameraları fark eden güzel oyuncunun düşünceli bakışları gözlerden kaçmadı.

BOL BOL ŞAKALAŞTILAR

Aşk 101’deki oyunculuğu ile büyük beğeni toplayan yakışıklı oyuncu Mert Yazıcıoğlu, güzel sevgilisi ile Çökertme koyunun mavi sularına doğru ilerlerdi. Birlikte mavi suların keyfini çıkaran ikili, bol bol şakalaşmayı da ihmal etmedi.

ÖPME DENEMELERİ İKİNCİ DE BAŞARILI OLDU

Sevgi dolu, mutlu bir örnek çift olan ikili, candan ve samimi görüntüleriyle adeta düşman çatlattı. Birlikte romantik anlar geçiren ikiliden Afra Saraçoğlu, bir ara sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’nu öpme girişiminde bulundu ama son anda başarılı olamadı. Daha sonra ikinci kez deneme yapan Afra Saraçoğlu, bu kez başarılı oldu ve sevgilisi Mert Yazıcıoğlu’nun dudağına bir öpücük kondurmayı başardı. 

GÜZEL OYUNCU FORMUNU KORUDU

Aşk dolu dakikalar sonrası ikili, yüzmekten yoruldu ve birlikte denizden çıkmak için tekneye yüzdü. İlk önce tekneye çıkan güzel oyuncu Saraçoğlu’nun karantina sürecinde bile formunu koruduğu görüldü.

Denizden çıktıktan sonra da romantik şakalarına devam eden ikili, birbirlerine tuttukları hortumla tuzlu sudan arındırıp güneşlenmeye ve sohbet etmeye geçti.


Güncelleme Tarihi: 11 Temmuz 2020, 13:19

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı