Magazin

Ajda Pekkan Seda Sayan’a Fark Attı!

Bodrum’da bir mekanda sahne almaya hazırlanan Ajda Pekkan, Seda Sayan’a fark attı. Pekkan’ın biletleri 3 gün önceden tükenirken Sayan’ın konseri ise kişi sayısının azlığı nedeniyle iptal edilmişti.

Ajda Pekkan, Bodrum’da bir mekanda sahne almaya hazırlanıyor. Süperstar’ın konseri için biletler 3 gün önceden tükendi. Sözcü’de yer alan habere göre aynı mekanda sahne alması beklenen Sayan’ın konseri ise kişi sayısının az olması nedeniyle iptal edilmişti.

SAHNEDE KALACAK ÖZEL ŞOVLAR YAPACAK…

Ajda Pekkan’ın konserini bu akşam cemiyet hayatı ve sanat dünyasından birçok saygın ismin de izleyeceği ve Ajda Pekkan’ın yaklaşık 2.5 saat sahnede kalacağı gecede konuklarına özel sürprizler hazırladığı belirtildi.

200 BİN TL’LİK KIYAFET HAZIRLADI…

Bodrum’da kardeşi Semiramis Pekkan’a ait özel villada kalan ve çalışmalarını sürdüren Pekkan’ın terzisini yanında getirdiği ve 200 bin TL tutarında bu geceye özel yeni bir kıyafet diktirdiği belirtildi. Konsere giriş ücretleri bin TL ile 2 bin 500 TL arasında değişiyor.

SEDA SAYAN SAHNESİ İPTAL OLMUŞTU…

Geçtiğimiz günler aynı mekanda sahneye çıkacak olan Seda Sayan’ın konseri seyirci azlığından dolayı iptal olmuş, Sayan ise sosyal medya sayfasından bir paylaşım yaparak, verilen sözlerin tutulmadığını belirtmişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı