Magazin

Ajda Pekkan’dan Sıkı Önlemli Tatil: Güneşlenmek İçin Deniz Uçağı Kiraladı

Ajda Pekkan, pandemi sürecinin ardından soluğu Marmaris Bozburun’da aldı. Koronavirüsten çekinen Süperstar’ın yakın arkadaşının teknesinde bir saat güneşlenebilmek için deniz uçağı kiralaması dikkatlerden kaçmadı.

Pandemi sürecinin ardından soluğu yazlık bölgelerde alan isimlerin arasına Ajda Pekkan da dahil oldu. Sezonu Marmaris Bozburun’da açan Süperstar, birçok ünlü ismin kullandığı kara yolu ve tarifeli uçak yolcuğu yerine deniz uçağı kiralamayı tercih etti.

TATİL RUTİNİNİ DEĞİŞTİRDİ…

Koronavirüsten çekindiği için deniz uçağı ile Bozburun’a inen Pekkan, yakın arkadaşı Mustafa Taviloğlu’nun teknesinde bir saat güneşlenerek sıcak yaz günlerinin tadını çıkardı. Süperstar, daha sonra Mustafa Taviloğlu ve bir diğer arkadaşı İnci Aksoy ile birlikte karaya inerek bölgede tur attı.

Ajda Pekkan’dan Koronavirüs Önlemi: Güneşlenebilmek İçin Deniz Uçağı Kiraladı

Ajda Pekkan’dan Koronavirüs Önlemi: Güneşlenebilmek İçin Deniz Uçağı Kiraladı

ESNAFI UNUTMADI…

Ajda Pekkan, arkadaşlarıyla geçirdiği güzel günde bölgedeki esnafı da unutmadı. Usta sanatçının, bir teyzeden 7-8 bin TL’lik pareyo aldığı iddia edildi.

KENDİSİNİ BEKLEYEN DENİZ UÇAKLA GERİ DÖNDÜ…

Arkadaşlarıyla güzel bir gün geçirdikten sonra yeniden tekneye dönen Pekkan, kendisini bekleyen deniz uçağı ile evinin yolunu tuttu. Cemiyet hayatının ünlü isimlerinden Mudo markasının kurucusu iş insanı Mustafa Taviloğlu, Süperstar ve İnci Aksoy ile birlikte geçirdikleri andan çekilen bir kareyi “Canlarım yıllarımın dostları…” notuyla kendi hesabından paylaştı. Ajda Pekkan da aynı fotoğrafı “Kıymetli can dostlarım, iyi ki varsınız…” notuyla takipçilerinin beğenisine sunmayı ihmal etmedi.

Ajda Pekkan’dan Koronavirüs Önlemi: Güneşlenebilmek İçin Deniz Uçağı Kiraladı


Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2020, 17:46

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı