Magazin

Aleyna Tilki Kariyer Hedefini Açıkladı! ‘Eninde Sonunda..’

Genç şarkıcı Aleyna Tilki, yurt dışına açılmaya hazırlanıyor. Tilki, kariyer hedefleriyle ilgili çarpıcı açıklamalar yaparken, maske konusunda da uyarıda bulundu.

Küçük yaşta şöhrete kavuşan ve yaşı dolayısıyla yasak olmasına rağmen içkili mekanlarda sahne aldığı için bir süre gündeme oturan genç şarkıcı Aleyna Tilki şimdilerde yakalamış olduğu başarılarla adından sıkça söz ettiriyor.
Amerikan müzik şirketi Warner ile sözleşme imzalayan Aleyna Tilki, çocukluk arkadaşıyla birlikte Bebek’te görüntülendi. Şöhret basamaklarını hızla çıkan genç şarkıcı “Eninde sonunda dünyanın sevilen bir ismi olmak istiyorum” diye konuştu.

Aleyna Tilki

Tilki, gazetecilerin sorduğu sorulara içtenlikle cevap verirken kariyer planlamasıyla ilgili de çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Dünya üzerinde sevilen bir şarkıcı olmak istediğini vurgulayan Tilki, “Ben emin adımlarla yürümek istiyorum. Müthiş bir bomba patlatmak istemiyorum. Adım adım dünyada yükselmek istiyorum. Belki birinci şarkıda belki üçüncü şarkıda ama eninde sonunda dünyanın sevilen bir ismi olmak istiyorum” dedi. Gazetecilerin yeni bir proje var mı sorusuna da cevap veren genç şarkıcı “Evet, yeni bir proje var. Güzel bir proje olacak. Zaten duyurduk. Warner Music ile anlaştık. Şimdi bir albüm yapıyorum. İngilizce bir albüm olacak” cevabını verdi.

Aleyna Tilki Sahne

Kariyer planlarının yanı sıra gündelik hayata dair de konuşan Tilki, Covid-19 tedbirlerine uyulması gerektiğinin altını çizerek “Bence insanlar çok saldı. Maske takmıyorlar. Bence ikinci dalga gelecek. İnsanlar kesinlikle dikkat etmeli” sözleriyle uyarıda bulundu.


Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2020, 14:36

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı