Magazin

Ali Sunal Ailesiyle Soluğu Bodrum’da Aldı: Narin Bebek Denizle Tanıştı (Video Haber)

Ali Sunal, eşi Nazlı Kurbanzade ve kızı Narin ile birlikte Bodrum'da tatile çıktı. Magazinburada.net muhabiri Kamil Sümer, mutlu ailenin güzel anlarını görüntüledi. Ali Sunal ve Nazlı Kurbanzade doyasıya stres atarken Narin bebek ise denizle tanıştı.

Usta oyuncu Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal, geçtiğimiz dönemlerde avukat Nazlı Kurbanzade ile hayatını birleştirmişti. Ünlü sunucu Sunal, daha sonrasında eşinin hamile olduğu müjdesini vermişti. 

Çiftin Narin adında bir kızı oldu. Ali Sunal eşi Nazlı Kurbanzade ve kızları Narin, yılın stresini Bodrum‘da attı. Magazinburada.net muhabiri Kamil Sümer tarafından görüntülenen çiftin sevimli halleri dikkat çekti.

ALİ SUNAL NAZLI KURBANZADE

NARİN’İN DENİZLE TANIŞMASI

Minik Narin’in ilk defa denizle tanışması Magazinburada.net kameralarına yansıyor. Annesi Nazlı Kurbanzade ve babası Ali Sunal tarafından yoğun güvenlik önlemleri alınıyor. Denizle tanışacak olan Narin önce can simidiyle tanışıyor…

NARİN

Ali Sunal, kızının denizden korkmaması için önce kendi denize giriyor. Ardından annesi Nazlı Kurbanzade, Narin’i babasına teslim ediyor. Denize kısa sürede alışan ve sevimli halleriyle kalpleri ısıtan Narin, babasıyla doyasıya oynuyor.


Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2020, 10:23

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı