Magazin

Almeda Abazi: “On Yaş Büyüdüğümü Hissediyorum” (Video Haber)

Tolgana Sayışman ve Almeda Abazi çifti 2017 yılında dünya evine girmiş ve geçtiğimiz yıl ilk çocukları Efehan'ı kucağına almıştı.Çift, önceki akşam Yeniköy'deki bir mekanda görüntülendi. Abazi, ayaküstü muhabirlerle sohbet etti.

Tolgana Sayışman ve Almeda Abazi çifti 2017 yılında dünya evine girmiş ve geçtiğimiz yıl ilk çocukları Efehan’ı kucağına almıştı.

almeda

Tolga Sayışman’ın eşi Almeda Abazi, önceki akşam Yeniköy’deki bir mekanda arkadaşları ile bir araya geldi. Arnavutluk’tan gelen arkadaşlarını misafir eden Abazi, Çıkışta gazeticilerin sorularını yanıtladı.

Abazi, “Arnavutluk’tan arkadaşlarım misafir olarak geldiler. Böyle zamanlarda Efe’yi eve bırakıp dışarı çıkıyoruz” ifadelerini kullandı. Oğlu Efehan ile ilgili konuşan Almeda Abazi, “Her gün biraz daha büyüyor. Her hafta boy atıyor. Bu çok değişik bir duygu” dedi.

almeda

“10 YAŞ BÜYÜDÜĞÜMÜ HİSSEDİYORUM”

28 yaşındaki Abazi, anne olduktan sonra hayatında daha olgun davrandığını söyleyerek şunları söyledi: “Anne olduktan sonra hayatım değişti. Eskiden takıldığımız şeyler çok boş geliyor. En önemlisinin sağlık olduğunu anladım. Daha olgun, oturaklı biri olmaya başladım. 10 yaş büyüdüğümü hissediyorum” dedi.

almeda

Uzun süredir ekrandan uzak kalan Abazi, gelen teklifleri oğlu Efehan’la ilgilenebilmek için ince eleyip sık dokuduğunu söyledi. Almeda Abazi, konuyla ilgili “Bu yönde bir iki şartım var. Çünkü onu çok yalnız bırakmak istemiyorum. Sağ olsun bir bakıcı ablamız var. O sürekli onun yanında. Ben de bırakamıyorum” dedi.

“EFEHAN ÇOK YARAMAZ”

Abazi, oğlunun çok hareketli olduğunu söyleyerek, şu şekilde konuştu:

Çok yaramaz bir çocuk. Bu kadar yaramaz olacağını düşünmemiştim. İsmini ilk koyduğumuzda herkes “Efe ismini vereceğinize emin misiniz? Yaramaz olurlar” diyordu. Ben böyle isimlerin etkisine inanmazdım ama lütfen çocuğunuza isim verirken iyi düşünün. Öte yandan eşi Tolgahan Sayışman ve oğlu ile tatile Marmarise giden Abazi, Ege sahillerinde kovid-19 salgını nedeniyle çok dikkat ettiklerini belirtti. Almeda Abazi, “Tatilimiz iyi geçti ama yeni bir tatil planımız yok. Koronavirüs salgınından dolayı çok tedirginim. Ben de dışarıya çok çıkmıyorum” dedi.

almeda


Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2020, 14:06

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı