Magazin

Alp Kırşan’ın eşi Zeynep Kırşan: İyi ki Seni Doğurmuşum

2014 yılında sunucu Alp Kırşan ile dünya evine giren oyuncu Zeynep Kırşan, iki yaşına giren oğlu Ata’nın yeni yaşını kutladı. Kırşan, ailece çekilmiş fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Alp Kırşan ile Zeynep Kırşan çifti 6 yıl önce hayatlarını birleştirmişti. Çiftin ilk çocukları Efe 2015 yılında, ikinci çocukları Ata ise 2018 yılında dünyaya geldi.

Mutlu çift, iki yaşına giren oğulları Ata’nın yeni yaşını kutladı. Evin en küçük bireyine aile arasında mütevazı bir doğum günü kutlaması yapılırken, Zeynep Kırşan o anları sosyal medya hesabından paylaştı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Magazin Burada (@magazinburadanet)’in paylaştığı bir gönderi ()

Zeynep Kırşan, oğlunun doğum gününü “İyi ki doğurmuşum seni. Benim saçları güneş, gözleri ışık, yüreği dünyalara bedel oğlum… Bizi tamamladın. İyi ki geldin, hoş geldin annem. Seni sonsuz seviyoruz. O sondaki delikanlıya iyi bak, çünkü o seni hepimizden daha fazla seviyor ve dilerim; hep öyle olsun” sözleriyle kutladı.
Ara sıra sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelen Alp Kırşan, uzun süredir yürüttüğü Survivor sunuculuğu görevini Murat Ceylan’a devretmişti.

“KARİYER Mİ AŞK MI SORUSUYLA YÜZLEŞTİM”
Kırşan, ayrılık kararını ailesiyle buluştuğu an aldığını kaydederek “Ailemi çok özlediğimin farkına vardım. Ve onlarsız yapamayacağımı anladım. Sanırım ‘Kariyer mi yoksa aile mi?’ sorusuyla o anda yüzleştim. Özellikle aileye ikinci çocuğumuzun da katılmasından sonra eşimin ve çocuklarımızın bana daha çok ihtiyaçları olacağını gördüm ve Türkiye’de, onların yanında olmayı seçtim. Bu düşüncemi Acun ağabey ile paylaştım, o da anlayışla karşıladı. Asla bir kırgınlığım olmadı, olamaz da. Acun Ilıcalı ömrümün sonuna dek ağabeyimdir. Saygı duyduğum bir insandır” ifadelerini kullanmıştı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı