Gündem

Anı bileti nasıl alınır? Demokrasi Treni anı bileti alma işlemleri demokrasitreni.com’da!

TCDD demokrasi treni anı bileti alma işlemleri 15 Temmuz’un yıldönümünde binlerce kişi tarafından kullanılmaya devam ediyor. Kişiye özel demokrasi treni biletleri TCDD tarafından oluşturuluyor. Peki, 15 Temmuz demokrasi treni anı bileti nasıl alınır?

En Güncel Türkiye Gündem Haberleri – Gündem

TCDD demokrasi treni bileti alan kişiler 15 Temmuz’un yıl dönümünde çeşitli platformlar üzerinden biletlerini paylaşmayı sürdürüyorlar.

TCDD’den yapılan açıklamada “Siz o gece yüreğinizdeki vatan sevgisi ve eşsiz cesaretler darbeye engel olmak demokrasiyi geleceğe taşımak için sokaklarda caddelerde tek yürek olup tarih yazdınız. Hep birlikte şahit olduğumuz bu destanı, anı biletiyle unutulmaz kılın” ifadelerine yer verildi.

DEMOKRASİ TRENİ ANI BİLETİ ALMA NASIL YAPILIR?

“www.demokrasitreni.com” adresine giderek karşınıza çıkan sayfadan adınızı ve soyadınızı girin. Ardından “kişisel verilerin korunması kanunu uyarınca gerçekleştirilen ilgili bilgilendirmeyi okudum” kutucuğunu işaretleyin ve daha sonra anı bileti oluştur seçeneğine tıklayın.

Adınıza hazırlanan bilet size açılan sayfada sunulacak. Dileyen kullanıcılar Facebook, Twitter ve WhatsApp aracılığıyla bu biletleri paylaşabilecekler.

DEMOKRASİ TRENİ BİLETİ ALMAK İÇİN TIKLAYINIZ…

Bir kişi birden fazla bilet oluşturabileceği gibi bu biletleri de sosyal medya üzerinden paylaşabilecek.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı