Gündem

AÖF sınav sonuçları: 2020 anadolu.edu AÖF giriş sayfası

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF sınav sonuçları yani final sınavları geçtiğimiz gün düzenlenen son oturumların ardından sona erdi. Peki, 2020 AÖF final sınavı sonuçları açıklandı mı? İşte, AÖF sınav sonuçlarının takip edileceği anadolu.edu AÖF giriş sayfası ve son dakika AÖF yaz okulu müjdesi…

En Güncel Türkiye Gündem Haberleri – Gündem

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF’ün 24 Haziran’da başlayan final sınavının son oturumları dün sona erdi. Sınavların sona ermesinin ardından gözler sonuçlara çevrildi. En çok merak edilip araştırılanlar arasında ise “2020 AÖF sınav sonuçları açıklandı mı?” sorusunun cevabı yer alıyor. Peki, AÖF sınav sonuçları açıklandı mı? İşte, merak edilen soruların cevabı ve anadolu.edu AÖF giriş sayfası…

AÖF SINAV SONUÇLARI AÇIKLANDI MI?

24 Haziran günü başlayan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi AÖF final sınavları geçtiğimiz gün sona erdi. Sınavların sona ermesinin ardından geçtiğimiz sınavın sonuçlarının bir günde açıklanmasının da verdiği beklentiyle sonuçların bugün veya en geç 10 Temmuz Cuma günü açıklanması bekleniyor. AÖF sınav sonuçlarına ise anadolu.edu AÖF giriş sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

AÖF SONUÇ SAYFASI İÇİN TIKLAYIN

AÖF’TEN YAZ OKULU MÜJDESİ

Yaz okulu ile ilgili AÖF’ten yapılan son dakika açıklaması ise şu şekilde:

AÇIKÖĞRETİM SİSTEMİ YAZ OKULU DUYURUSU

Sevgili Açıköğretim Sistemi Öğrencileri,

AÖF’ten yapılan son dakika duyrusunde “Üniversitemiz Rektörü Prof.Dr. Fuat Erdal, öğrencilerimizden gelen yoğun talep üzerine, 2019-2020 eğitim-öğretim yılında, Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri’nde “Yaz Okulu” yerine “Üç Ders Sınavı” uygulanması yönünde alınan kararı yeniden değerlendirmek üzere, Üniversite Yönetim Kurulu’nu acil gündem ile toplantıya çağırmıştır.

Bu doğrultuda 08.07.2020 tarihinde toplanan Üniversite Yönetim Kurulu, “Yaz Okulu” açılmasına karar vermiştir. “Yaz Okulu” sınavları Eylül ayında, pandemi şartlarının elvermesi hâlinde yüz yüze, aksi takdirde çevrimiçi olarak yapılacaktır.

“Yaz Okulu” başvuru takvimi Üniversitemiz web sitesi üzerinden duyurulacaktır.

Tüm öğrencilerimize sağlıklı günler ve sınavlarında başarılar dileriz.” denildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı