Moda

Aria Köklerinden Gücünü Alan Gucci Koleksiyonuna Mert & Marcus Bakışı

“Bir otelin odalarının gizli ve baştan çıkarıcı atmosferinde yer alan konsept, her şeyin başladığı yere bir övgü niteliğindedir. Kurucusu Guccio Gucci'nin gençliğinde asansörcü olarak çalıştığı Londra'daki Savoy ise arka plan için ilham kaynağıdır."- Nisan 2021'de gösterilen Gucci Aria filminin fragmanından. 

 

 

gucci aria
 
 
Lüks moda evi Gucci’nin yüzüncü yılındaki ilk koleksiyonunun sunulduğu kampanyası, fotoğrafçılar Mert Alas ve Marcus Piggott tarafından filme alınırken, yaratıcı yönetmenliğini Alessandro Michele üstlendi. Filmdeki çağdaş görüntülerin arkasındaki yaratıcı güç olarak, Eros’un devrimci ve neşeli itici gücünü kullandıklarını ifade eden Michele, “Öteki ile olan ilişkide, her birimizi kayıp bir birliği yeniden kurmaya zorlayan hayati dürtüyü tanımlıyor.” diyor notlarında Eros için.
 
Yaratıcı hikayenin hayat bulması için fotoğraf ikilisi Mert Alas ve Marcus Piggott, süpermodel Kristen McMenamy ve yükselen İtalyan rock grubu Måneskin’i, Guccio Gucci’nin köklerine işaret etmek için bir araya getirdiler.
 

“Bir otelin odalarının gizli ve baştan çıkarıcı atmosferinde yer alan konsept, her şeyin başladığı yere bir övgü niteliğindedir. Kurucusu Guccio Gucci’nin gençliğinde asansörcü olarak çalıştığı Londra’daki Savoy ise arka plan için ilham kaynağıdır.”- Nisan 2021’de gösterilen Gucci Aria filminin fragmanından. 

Gucci Aria Kampanya Filminin soundtrack’i olan Madonna’nın “I Want You” şarkısı aynı zamanda fotoğraflara da referans oluyor.

ETİKETLER:
GUCCİ , MERT&MARCUS , ARİA

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı