Magazin

Arman Bıçakçı ile Dünya Evine Giren Songül Öden’den Teşekkür Paylaşımı!

Geçtiğimiz günlerde yaklaşık 4 yıldır birlikte olduğu iş insanı Arman Bıçakçı ile dünya evine giren Songül Öden, nikah fotoğraflarını takipçileriyle paylaştı. Altına da duygu dolu teşekkür notu düştü.

Songül Öden, geçtiğimiz günlerde yaklaşık 4 yıldır birlikte olduğu iş insanı Arman Bıçakçı ile dünya evine girdi. Instagram hesabından nikah gününe dair kareleri paylaşan Öden, sevenlerine teşekkür etmeyi de unutmadı.

“MUTLULUĞU PAYLAŞMAK KEDERİ PAYLAŞMAKTAN DAHA KIYMETLİ…”

Eşi Arman Bıçakçı ile nikahından duygusal anları paylaşan Songül Öden, altına şu notu düştü: “Mutluluğu paylaşmak kederi paylaşmaktan daha kıymetlidir. O sebeple bütün iyi niyetli dileklerinize, yorumlarınıza, tebrik mesajlarınıza binlerce kez teşekkür ederiz… Yanımızda olmasanız da varlığınızı hissettirdiniz…”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

İş insanı Arman Bıçakçı ile dünya evine giren Songül Öden’den sevenlerine teşekkür paylaşımı geldi. Düğününden kareleri paylaşan Öden, altına şu satırları düştü: “Mutluluğu paylaşmak kederi paylaşmaktan daha kıymetlidir… O sebeple bütün iyi niyetli dileklerinize, yorumlarınıza, tebrik mesajlarınıza binlerce kez teşekkür ederiz.???? Yanımızda olmasanızda varlığınızı hissettirdiniz…” ???? . . #songuloden #songülöden #armanbıçakçı #evlilik #düğün #magazin #magazinburadanet

Magazin Burada (@magazinburadanet)’in paylaştığı bir gönderi ()


Güncelleme Tarihi: 31 Temmuz 2020, 12:43

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı