Magazin

Ataol Behramoğlu Kendini Tutamadı! ‘Bu Söz Bana Ait Değil…’

Ataol Behramoğlu, sosyal medyada kendisine ait olmadığı halde adı ile paylaşılan sözlere isyan etti. Usta yazar, söz konusu paylaşımlara ‘Bu söz bana ait değil’ notu ile tek tek cevap verdi.

Sosyal medyada Ataol Behramoğlu imzası ile paylaşılan sözlere usta yazar sonunda isyan etti. Kendisine ait olmayan sözleri paylaşımlara “Bu söz bana ait değil” diyerek yanıt veren usta yazar, bazı kullanıcıları ise inandıramadı. Behramoğlu, daha sonra çareyi toplu olarak bir tweet atmakta buldu.

TEPKİ DE ALDI…

Usta yazar her ne kadar ‘Bu söz bana ait değil’ yazsana da bazı kullanıcıları buna inandıramadı. Hatta bazı kullanıcılardan “Yanlışınız var Sayın Behramoğlu, bu söz size ait” ve “Hayır size ait araştırmanızı öneririm” gibi tepkiler aldı.

‘İLGİM YOK…’

Bu durumdan rahatsız olduğunu belli eden usta yazar son olarak Twitter hesabından Ataol Behramoğlu sözleri diye paylaşılan yazılarla alakalı; “Benim Öğrendim ki adıyla alt alta dizilen sözlerle bir ilgim yok. Lütfen bu saçmalık tekrar edip durmasın. Anne gezindiğin bağ diye başlayan bir başka saçmalık var. Onunla da ilgim yok.” şeklinde bir tweet attı.

İşte o paylaşım…

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı