Spor

‘Aziz Yıldırım’ı Florya’ya almadılar’

122

Hürriyet yazarı Tahir Kum bugün yazısında ilginç bir olayı köşesine taşıdı. İşte o yazı…

222

Bizim meslek için sıkça kullanılan ifadelerden biri de; ‘haberin gazetecinin ayağına gelmesi’ deyimidir. Bugün bizim başımıza gelen de, bir nevi böyle bir şey.

322

Kısmet işte!.. Akşam sularıydı… Hanım, “Ekmek” dedi. Biz de her zamanki gibi “Baş üstüne!” diyerek çıktık kapıdan. Bu tip durumlarda fırın tercihi elzem, bence. Biraz yol var ama olsun. ‘Spor olur en azından’ diyerek koyulduk yola. Biraz hızlı gidip gelmişim galiba, nefesleneyim diye hemen bizim siteye bitişik, dış ticaret işi yapan ve home ofis çalışan Fatih arkadaşıma (Terzioğlu) uğradım, iki dakikalığına. 2 dakika dedik inanın 42 dakikayı buldu.

422

Hoşbeş sohbet derken, “Bak seni kiminle tanıştıracağım” diyerek telefona sarıldı Fatih. “Dursun kardeş, müsaitsen oğlanı da alıp iki dakika yukarı gelir misin?” dedi. Merak ettim, “Kim?” dedim. Gülerek, “Gelince görürsün” dedi.

522

‘Siz kimsiniz, ne iş yaparsınız?
Neyse, kapı çaldı bir adam ve 13-15 yaşlarında bir çocuk girdi içeri. Bizim Fatih, “Bak Dursun kardeş sana bahsettiğim gazeteci arkadaşım bu” diyerek beni gösterdi. Merakım iyice arttı, “Hayırdır, Dursun kardeş kim?” deyince gülerek, “Kendin sor, anlatsınlar” dedi.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı