Magazin

Bahar Candan’ın İfşa Paniği: “Partide İsteğim Dışı Videomu Çekti”

İşte Benim Stilim yarışmasında tanınan ve tavırlarıyla oldukça dikkat çeken Bahar Candan, geçtiğimiz yıl bir kadını darp etmişti. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, darp ettiği kadın tarafından ifşa edilmekten korktuğunu dile getiren Candan, magazin gündemine oturdu. İşte detaylar…

‘İşte Benim Stilim’ adlı moda yarışmasıyla tanınan Bahar Candan,  geçtiğimiz yıl arkadaş grubunda yer alan bir kadını darp etmişi. O dönemde Candan’ın,  arkadaşını döverken çekilen görüntüleri sosyal medyada olay olmuştu.

“BU KİŞİ SUÇLUDUR”

"BU KİŞİ SUÇLUDUR"

Yaptığı cesur paylaşımlarla adından sıkça söz ettiren Bahar Candan bu sefer de ifşa korkusuyla gündem oldu. Darp ettiği arkadaşı tarafından özel görüntülerinin paylaşılmasından korkan Candan, sosyal medya hesabından şunları yazdı: “İki yıl önce kendi dayak yediği videoyu ifşalayan eylem “videodaki” dün gece partide isteğim dışı videomu çekmiştir.6 Eylül 2020 Cumartesi gecesi.  Ben Bahar Candan’ın okul mesleki ve ailevi hayatını zedeleyebilecek o videonun yayılması halinde bu kişi suçludur”

İŞTE O DAYAK VİDEOSU


Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2020, 14:07

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı