Magazin

Beren Saat ile Kenan Doğulu Çiftinden Yeni Karar! Taşınıyorlar…

Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, evlerinden taşınma kararı aldı. Çift, daha büyük ve yüzme havuzlu villa arayışlara başladı.

Sık sık ayrılık haberleriyle gündeme gelen Beren Saat ve Kenan Doğulu çifti, evlerinden taşınma kararı aldı. Hürriyet’in haberine göre Acarkent’te oturan çift, daha büyük bir eve geçmek istiyor. Ancak ikili bu kez aynı sitede yüzme havuzlu villa arıyor.

İKİNCİ TERCİH BOĞAZ…

Ünlü çiftin, ikinci tercihi ise Boğaz. Müzik stüdyosu da Kanlıca’da olan Doğulu, civardaki emlakçılara haber verip kendilerine uygun bir ev bulmalarını istedi.

“BİZİM İÇİN ESAS OLAN AŞK…”

Haklarında sıkça ayrılık haberleri çıkan çiftten Beren Saat, geçtiğimiz hafta Ayşegül Doğan’ın YouTube kanalına konuk oldu. Evliliklerinde bir dönem problem yaşadıklarını söyleyen Saat, pandemi sürecinde bunları aştıklarını ve beraber zaman geçirdiklerini söyledi.

Güzel oyuncu, boşanacakları yönünde çıkan haberler konusunda ise, “Evlilik bazen boğucu olabiliyor. Bizim için esas olan aşk. Biz arkadaş, aile olmayı başardık. Ama insanlara bir türlü çekirdek aile fotoğrafı veremedik. Evliliğin içinde kırıldık, döküldük ancak sevgi bütün sorunları aşıyor” diye konuştu.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı