Magazin

Bergüzar Korel Kural Bozdu! ‘Hepsini Sayfamda Paylaşacağım…’

Sosyal medya hesaplarında reklam yapmayan Bergüzar Korel, kural bozdu. Korel, SMA hastası çocuklara yardım eden markalar için paylaşımda bulunacağını açıkladı.

Mart ayında ikinci kez annelik duygusunu tadan ve Han adını verdiği oğlunu kucağına alan Bergüzar Korel, önemli bir çağrıda bulundu. Sosyal medya hesaplarından reklam yapmayan, hatta geçtiğimiz haftalarda kabul etmediği halde kendisine hediye göndererek reklam talebinde bulunan firmalara isyan eden Korel, SMA hastası çocuklara yardım eden markalar için paylaşımda bulunacağını açıkladı.

“SİZ DE BAĞIŞTA BULUNACAKSINIZ…”

‘İyi kalpli markalara’ seslenen Bergüzar Korel, “Ben sizin reklamınızı yapacağım ve siz de bunun karşılığında yardım bekleyen bu hasta çocuklara bağışta bulunacaksınız” dedi.

İşte o paylaşım…

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Bergüzar Korel’den Örnek Davranış . . Instagram hesabından reklam yapmayan hatta geçtiğimiz haftalarda kabul etmediği halde kendisine hediye göndererek reklam talebinde bulunan firmalara isyan eden Bergüzar Korel, SMA hastası çocuklara yardım eden markalar için paylaşımda bulunacağını açıkladı. (KAYDIR ???? ) . . #bergüzarkorel #berguzarkorel #halitergenç #halitergenc #sma #magazin #magazinburadanet

Magazin Burada (@magazinburadanet)’in paylaştığı bir gönderi ()


Güncelleme Tarihi: 30 Temmuz 2020, 10:40

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı