Magazin

Berkay’ın Müzik Sesi Ali Sunal’ı Çıldırttı

Eşi ve kızıyla Bodrum'daki villasında tatile çıkan ünlü oyuncu Ali Sunal, yoğun gelen müzik sesinden rahatsız oldu. Sesin yan otelden geldiğini duyan Sunal, otel yetkilisine giderek rahatsız olduklarını belirtti. Müzik sesinin yan otelde kalan Berkay ve saz ekibinden geldiği anlaşıldı. Ünlü şarkıcı Berkay, Ali Sunal ve ailesinin sesten rahatsız olması üzerine Sunal'ın evine giderek özür diledi.

Geçtiğimiz aylarda kızını kucağına alan Ali Sunal Bodrum’da bulunan evine giderek tatile çıktı…Kızı Narin ve eşi Nazlı ile birlikte Küçükbük’teki villasında kalan oyuncu, geçtiğimiz günlerde gece saat 02.00’de yoğun gürültü nedeniyle uyandı.

NARİN

‘BEBEK VAR KARDEŞİM’

Yüksek sesin hemen yandaki otelden geldiğini fark eden Sunal, oraya giderek “Kapatın şu müziği kardeşim, evde bebek var ve biz uyuyamıyoruz” dedi.

BERKAY ÖZÜR DİLEDİ

Günaydın’da yer alan habere göre; bu tepki otel sahibini kızdırdı. Sunal ile otel sahibi arasında itiş kakış yaşandı. O sırada yüksek sesli müziğin şarkıcı Berkay’ın konakladığı villadan geldiği ortaya çıktı.

Kendi saz ekibiyle şarkı söyleyen Berkay, durumdan haberdar olunca koşarak kapıya gitti ve Sunal’dan özür dileyerek müziğin sesini kesti.


Güncelleme Tarihi: 23 Temmuz 2020, 13:41

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı