Ekonomi

BİM aktüel 10 Temmuz 2020 Cuma kataloğu: Bu hafta katalog 4 sayfa!

10 Temmuz 2020 Cuma BİM aktüel kataloğu bu hafta 4 sayfa olarak yayınlandı. Alışveriş tutkunlarının yakından ilgilendiği katalogda dördüncü sayfa ise sadece 1 ürüne ayrıldı. İşte BİM aktüel 10 Temmuz kataloğu ve raflarda alıcılarını bekleyecek o ürünler…

En Güncel

BİM indirimli ürünler fırsatları 10 Temmuz 2020 Cuma günü de mağazalarda yerini alacak. Raflarda alıcılarını bekleyecek ürünlerin bilgilerinin paylaşıldığı aktüel kataloglar bu hafta 4 sayfa olarak yayınlandı. İşte sayfa sayfa o ürünler ve fiyatlarıyla ilgili detaylar…

BİM AKTÜEL 10 TEMMUZ SAYFA 1

Drone, masaüstü fan, akıllı bileklik ve vantilatör gibi teknolojik ürünler ilk sayfanın dikkat çeken ürünleri oldu. Yine çeşitli ebatlarda cam kaseler, saklama kapları ve yatak örtüsü bu hafta alıcılarını bekleyecek.

7 TEMMUZ SALI KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ…

BİM AKTÜEL 10 TEMMUZ SAYFA 2

İkinci sayfadaki ürünler ise yazlık ürünler olarak paylaşıldı. Deniz mevsiminin başlamasıyla birlikte plaj havlusundan, şorta, plaj çantasından, sandalete, yüzücü gözlüğünden, plaj şemsiyesin birçok yazlık ürün alışverişseverlerle buluşacak.

BİM AKTÜEL 10 TEMMUZ SAYFA 3

Üçüncü sayfada ise teknolojik ürünler ve otomobil ürünleri ağırlıkta yer alıyor. Basınçlı yıkama makinesi, park sensörü, oto bakım ürünleri, oto minderi ve oto güneşlik gibi ürünlerin yanı sıra çok amaçlı telefon tutucu, dikiz aynası telefon tutucu ve oto inverter gibi ürünler de bu hafta mağazalarda olacak.

BİM AKTÜEL 10 TEMMUZ SAYFA 4

10 Temmuz 2020 Cuma kataloğunun son sayfası ise televizyona ayrıldı.  2 bin 199 TL’den satışa sunulacak olan TV için peşin fiyatına 12 taksit imkanı sunulacak.

 

Haberi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı