Ekonomi

BİM aktüel 10 Temmuz kataloğu 4 sayfa! Bu hafta cuma günü BİM’de neler var?

10 Temmuz 2020 BİM aktüel kataloğu ürünleri belli oldu. Uzun süre sonra 4 sayfa olarak yayınlanan katalogda yeni haftanın ikinci aktüel ürünleri yerini aldı. İşte bu hafta cuma günü BİM aktüel ürünler kataloğu ile ilgili detaylar ve alışveriş tutkunlarını bekleyecek o ürünler…

En Güncel

BİM indirimli ürünlerin listesi yayınlandı. Normal şartlarda mağazalarda olmayan birçok ürün aktüel katalog kapsamında alışverişseverlerle buluşacak. Tatil ürünlerinin ve teknolojik ürünlerin dikkat çektiği listede sıra dışı ürünler yer alıyor. İşte sayfa sayfa o ürünler ve fiyatlarıyla ilgili detaylar…

BİM AKTÜEL 10 TEMMUZ SAYFA 1

Drone, masaüstü fan, akıllı bileklik ve vantilatör gibi teknolojik ürünler ilk sayfanın dikkat çeken ürünleri oldu. Yine çeşitli ebatlarda cam kaseler, saklama kapları ve yatak örtüsü bu hafta alıcılarını bekleyecek.

7 TEMMUZ SALI KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ…

BİM AKTÜEL 10 TEMMUZ SAYFA 2

İkinci sayfadaki ürünler ise yazlık ürünler olarak paylaşıldı. Deniz mevsiminin başlamasıyla birlikte plaj havlusundan, şorta, plaj çantasından, sandalete, yüzücü gözlüğünden, plaj şemsiyesin birçok yazlık ürün alışverişseverlerle buluşacak.

BİM AKTÜEL 10 TEMMUZ SAYFA 3

Üçüncü sayfada ise teknolojik ürünler ve otomobil ürünleri ağırlıkta yer alıyor. Basınçlı yıkama makinesi, park sensörü, oto bakım ürünleri, oto minderi ve oto güneşlik gibi ürünlerin yanı sıra çok amaçlı telefon tutucu, dikiz aynası telefon tutucu ve oto inverter gibi ürünler de bu hafta mağazalarda olacak.

BİM AKTÜEL 10 TEMMUZ SAYFA 4

10 Temmuz 2020 Cuma kataloğunun son sayfası ise televizyona ayrıldı.  2 bin 199 TL’den satışa sunulacak olan TV için peşin fiyatına 12 taksit imkanı sunulacak.

 

Haberi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı