Ekonomi

BİM aktüel 14 Temmuz 2020 Salı: BİM ürünleri kataloğu 2 sayfa!

BİM aktüel ürünler kataloğu 14 Temmuz 2020 Salı günü mağazalarda yer alacak yeni ürünleri gösterdi. Genellikle Salı günleri 1 sayfalık katalog yayınlanırken bu haftanın Salı kataloğu 2 sayfa oldu. Peki, BİM Salı kataloğu içerisinde neler var ve 14 Temmuz’daki ürünler kaç liradan satılacak?

En Güncel

BİM aktüel 14 Temmuz 2020 Salı kataloğu 2 sayfa olarak yayınlandı. Alışveriş tutkunlarını bekleyen ürünlerin yer aldığı listede hangi ürünün kaç liradan satışa sunulacağı bilgisi de paylaşıldı. Peki, bu hafta mağazalardaki yeni ürünler neler olacak?

BİM AKTÜEL 14 TEMMUZ SAYFA 1

Salı günü alışveriş tutkunlarının beğenisine sunulan ürünlerin yer aldığı aktüel kataloğun ilk sayfasında makyaj malzemeleri, plaj ve güzellik ürünleri bulunuyor.

Kadın erkek parfüm, far paleti, yüz temizleme jeli, sıvı saç kremi, yağsız nemlendirici, tıraş bıçağı, makyaj seti, plaj havlusu ve plaj hasırı ilk sayfanın dikkat çeken ürünleri arasında bulunuyor.

BİM AKÜTEL 14 TEMMUZ SALI SAYFA 2

İkinci sayfada da yine temizlik ve yaz ürünleri ağırlıkta yer alıyor. Çocuk bez, pişik kremi, uzaktan kumandalı led ampül, bebek şampuanı, ıslak havlu, köpük sabun, vücut parfümü, çocuk diş fırçası, aynalı tarak ve 5 litre ayçiçek yağı bu hafta alıcılarını bekleyecek.

Haberi

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı