Magazin

Brad Pitt ile Jennifer Aniston evleniyor mu?

01

Bu yıl 26’ncısı düzenlenen SAG Ödülleri (Ekran Oyuncuları Birliği) töreninin en dikkat çeken anlarından biri, Hollywood’un eskiden evli olan gözde çifti Brad Pitt ve Jennifer Aniston’ın sahne arkasındaki eğlenceli sohbeti oldu. İkilinin 2005’teki boşanmalarının ardından ilk kez birlikte görüntülenmesi hayranlarını heyecanlandırdı.

02

Mirror’ın iddiasına göre; hayranlarının gönlünden geçen gerçek oldu. O günden sonra gizlice görüşen çiftin aşkı alevlendi.

Brad Pitt ile Jennifer Aniston’ın Meksika’da yıldırım nikahıyla evlenmeye hazırlandığı iddia edildi.

03

Fakat tüm bu iddialara her iki oyuncunun sözcüsünden de yalanlama geldi. Pitt ve Aniston’ın sözcüleri People dergisine verdikleri demeçlerde eski çiftin sadece arkadaş olduğunu aralarında romantik bir ilişki bulunmadığını belirtti.

04

Pitt, SAG Ödülleri gecesinde Aniston’ın ödül konuşmasını izlerken böyle görüntülenmişti.

05

1998 yılında birlikte olmaya başlayan Pitt ve Aniston, 2000 yılında Malibu’da gizli bir törenle evlenmişti. Çift, 2005’te ayrılma kararı almış ve iki ay sonra da Aniston boşanma davası açmıştı.

06

Çiftin boşanmasında gerekçe olarak, Pitt’in Aniston’u aldatma iddiaları gündeme gelmişti.

07

 Ayrılıktan kısa bir süre sonra Brad Pitt ile Mr. and Mrs. Smith filminde birlikte rol aldığı Angelina Jolie’nin aşk yaşamaya başladığı ortaya çıkmıştı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı