Ekonomi

Bu hafta BİM aktüel cuma kataloğu ürünleri neler? İşte BİM 13 Kasım 2020 kataloğu!

13 Kasım 2020 BİM aktüel ürünler kataloğu Cuma günü mağazalarda yerini alacak ürünleri gösterdi. 4 sayfa olarak yayınlanan listede 1 ürün özellikle ön plana çıkarıldı. İşte BİM aktüel kataloğu ve 13 Kasım 2020 Cuma günü mağazalarda olacak o ürünler…

Alışveriş tutkunlarının merakla beklediği BİM aktüel ürünler listesi yayınlandı. 13 Kasım’da mağazalarda yerini alacak aktüel ürünler 4 sayfa olarak duyuruldu.

SALI KATALOĞU İÇİN TIKLAYINIZ…

BİM AKTÜEL CUMA SAYFA 1

Aktüel ürünler kataloğunun ilk sayfası sadece kablosuz dikey şarjlı süpürgeye ayrıldı. 899 TL’den satışa sunulan bu ürün için 6 taksit imkanı sunulacak.

BİM AKTÜEL KATALOĞU SAYFA 2

Aktüel kataloğun ikinci sayfasında ise cam davlumbaz, ankastre set, seramik yemek takımı, tek fiyat yapışmaz ürünler, cam kapaklı tava, çiğ köfte tepsisi, fincan ve mini demlik seti gibi ürünler yer alıyor.

BİM AKTÜEL 13 KASIM 2020 SAYFA 3

Teknolojik ürünlerin dikkat çektiği üçüncü sayfada ise cep telefonu, uydu alıcılı TV, valiz, kamuflaj sırt çantası, çok amaçlı dolap gibi ürünler bulunuyor.

BİM AKTÜEL ÜRÜNLER SAYFA 4

Dördüncü ve son sayfada ise laptop, kulaklık, sırt çantası, mause, saç kurutma makinesi, saç sakal düzeltici, sarjlı el süpürgesi ve çocuk ürünleri yer alıyor.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı