Magazin

Danla Bilic’ten Cemal Can’a Şans Öpücüğü (Video Haber)

Danla Bilic, Survivor finali öncesinde Magazinburada.net kameralarına samimi açıklamalarda bulundu. Röportaj sırasında, yayın alanına doğru koşan Cemal Can’ı yakalayan Bilic, yakın arkadaşına şans öpücüğü vermeyi de ihmal etmedi.

Survivor 2020’nin İstanbul Galata Port’ta gerçekleşen final öncesi Magazinburada.net kameralarına yansıyan Danla Bilic, en yakın arkadaşı Ceman Can Canseven ile ilgili samimi açıklamalarda bulundu. “Kendimi artık Survivor’ın bir parçası olarak hissettiğim için çok heyecanlıyım” ifadelerini kullanan Bilic, “Bence zaten ikisi de kazandı ama tabii ki şampiyonluğu ben Can’ın almasını istiyorum” dedi.

“MEĞER ÇOK DAHA FAZLASIYMIŞ…”

Cemal Can ile büyük gurur duyduğunu ifade eden Bilic, “Hatta Instagram’a da yazdım. Ben onu tanıdığımı düşünüyordum ama çok daha fazlasıymış. O yüzden çok gurur duyuyorum. Şampiyon olmasını istiyorum. İnşallah onun için uğraşıyorum” şeklinde konuştu.

“CEMAL CANI ALIP TATİLE KAÇACAĞIM…”

Bodrum’dan Survivor finali için apar topar İstanbul’a geldiğini belirten Danla, Cemal Can’ı da alıp yeniden tatile çıkacağını ifade etti ve ekledi: “Hak etti güzel bir tatili.”

“NİSA İLE PAYLAŞMAM…”

Kendisinin Cemal Can’ı Nisa’dan kıskanması hakkında da konuşan Bilic, “En yakın arkadaş kıskanır yani. Çok seviyorum Nisa’yı ama kıskanırım ben” ifadelerini kullandı. Tam o sırada Danla Bilic, yayının yapıldığı yere doğru koşan Cemal Can’ı yakalayıp öptükten sonra arkadaşını kimseyle paylaşamayacağını dile getirdi.


Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2020, 15:42

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı