Magazin

Demet Akalın ‘Dolandırıldım’ Demişti: Meğer ‘Oyuna’ Gelmiş

Geçtiğimiz günlerde kredi kartından para çekildiğini ve dolandırıldığını açıklayan Demet Akalın, işin aslının öyle olmadığını açıkladı. Akalın'ın kızı Hira'nın oynadığı internet oyunu için ünlü şarkıcının hesabından otomatik talimatla para çekildiği ortaya çıktı.

Demet Akalın, geçtiğimiz günlerde kredi kartından para çekildiğini ve dolandırıldığını açıklamıştı… İşin aslının öyle olmadığı ortaya çıktı. 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Dün sabah Twitter paylaşımıyla ‘Dolandırıldım, hem de dolarla’ isyanında bulunan Demet Akalın’ın aslında dolandırılmadığı ortaya çıktı. Bankayla görüştüklerini belirten Okan Kurt, “Hira’nın oynaması için Xbox’ına yüklediğimiz oyunlardan 4 Euro çekildiğini öğrendik. Ortada dolandırılma yok” dedi. . . #demetakalın #demetakalin #magazin #magazinburada #magazinburadanet

Magazin Burada (@magazinburadanet)’in paylaştığı bir gönderi ()

“ORTADA DOLANDIRILMA YOK”

Hesabından 4 Euro çekilen şarkıcı, “Sabah sabah kredi kartı dolandırıcılığı. Vallahi dikkat edin, benimkini bir de dolar üstünden çekmişler” şeklinde bir tweet attı.

Ancak daha sonra yapılan incelemede Akalın’ın kızı Hira’nın oynadığı internet oyunu için ünlü şarkıcının hesabından otomatik talimatla para çekildiği ortaya çıktı. Okan Kurt, “Demet sabah hesabından para çekildiğini görünce paniklemiş. Dolandırıldığını düşünmüş. Bankayla görüştük, Hira’nın oynaması için Xbox’ına yüklediğimiz oyunlardan 4 Euro gibi bir para çekildiğini öğrendik. Ortada dolandırılma yok” dedi.


Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 11:41

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı