Magazin

Deniz Seki’nin Kral Dairesi Dudak Uçuklattı! “Birbirimizi Kaybettik”

Ünlü sanatçı Deniz Seki, geçtiğimiz gün Yalova'da bir termal otelde konser verdi. Sanatçı, kaldığı kral dairesinin fiyatının 15 bin dolar olduğu öğrenildi. Seki, odayı çok beğendiği için otelde kalma süresini bir gün daha uzattığını söyledi.

Yalova’daki bir termal otelde konser veren sanatçı Deniz Seki, konuklar arasında yer alan sanatçılar Niran Ünsal ve Metin Özülkü ile de düet yaparak izleyenlere müzik şöleni sundu.

DENİZ SEKİ

Otelin 15 bin dolarlık kral dairesinde kalan ve karşılaştığı konfor nedeniyle konaklama süresini bir gün uzattığını belirten Deniz Seki, “Çok fazla ülke gezdim. Güzel otelleri çok severim. Ben böyle bir odayla karşılaşmadım. Ekibimle birlikte geldik, birbirimizi kaybettik.” dedi.

DÜET YAPTILAR

Pop müziğinin ünlü ismi Deniz Seki, Çeşme’deki programlarının ardından Yalova’daki Terma City Otel’de sahneye çıktı. Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan önlemlerle sahne alan Seki, sınırlı sayıda olan yaklaşık 500 kişi önünde sahne aldı. Yalova’da hayranlarıyla buluşan deniz Seki, ‘İyisin tabi’, ‘Suya hapsettim’, ‘Masal’ gibi eserlerini seslendirerek başladığı konserinde hayranlarına müzik şöleni sundu. Ünlü sanatçılar Niran Ünsal ve Metin Özülkü de konseri izleyen konuklar arasında yer aldı. Gecenin ilerleyen saatlerinde Niran Ünsal ve Metin Özülkü de sahneye çıkarak Deniz Seki ile birlikte düet yaptı. Üç sanatçının düeti, salonu dolduran konuklar tarafından uzun süre alkışlandı.

DENİZ

“BİRBİRİMİZİ KAYBETTİK”

Terma City Otel’de gecelik fiyatı 15 bin dolar olan kral dairesinde konaklayan Deniz Seki, karşılaştığı konfor nedeniyle konaklama süresini 1 gün daha uzattı. Birçok ülke gezdiğini fakat hiçbir otelde böyle bir odayla karşılamadığını söyleyen Seki, gazetecilerin, “Kral dairesinde kalıyorsunuz, kendinizi prenses gibi mi, yoksa kraliçe gibi mi hissediyorsunuz?” sorusuna, “Çok fazla ülke gezdim. Güzel otelleri çok severim. Ben böyle bir odayla karşılaşmadım. Ekibimle birlikte geldik, birbirimizi kaybettik. Siz beni nasıl görüyorsanız ben öyleyim. Yani Deniz Seki gibiyim. Son derece mütevaziyim. Hatta bir odadan bir odaya geçerken çekiniyorum” ifadelerine yer verdi.

DAİRE

“BEŞ AY ÇOK SIKILDIM”

Yaz sezonunun çok güzel geçtiğini ve aktif bir döneme girdiğini ifade eden Seki, “Temmuz’dan bu yana sürekli çalışıyoruz çok şükür. Beş ay oturdum ve çok sıkıldım. Ekibimle beraber işlerimiz çok güzel gidiyor. Konserlerimiz de öyle, bütün arkadaşlarımın da kapıları yolları açılsın inşallah. Nazarlardan uzak diyoruz. İnşallah en kısa zamanda artık bu virüsü konuşmadan konserlerden konsere koştuğumuz zamanlarda beraber olalım” dedi.

DENİZ SEKİ

“SAĞLIKLI YAŞAMA DOĞRU YÜRÜYORUZ”

Son zamanlar da kilosuyla gündeme gelen Deniz Seki, diyetisyen ve yaşam koçu Şeyda Coşkun’la çalıştığını söyledi. Gündeme gelen fotoğraflara inanamadığını ifade eden Seki, “Böyle konuşunca da önümüzdeki hafta yine haber olacak. Bende insanları bu kadar sıkıntılı bir dönemden geçerken böyle haberlerle meşgale etmek istemiyorum. Şeyda benim hayatımdaki mucizem. Her geçen gün daha da kilo veriyoruz. Daha da sağlıklı yaşama doğru yürüyoruz” ifadelerini kullandı.


Güncelleme Tarihi: 06 Eylül 2020, 14:35

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı