Magazin

Duygu Özaslan’dan Cesur Pozlar: Selülitli Halini Unutturmaya Çalışıyor!

Selülitli fotoğrafları ile çok konuşulan fenomen Duygu Özaslan sosyal medya hesabından ayna karşısında çekildiği bikinili fotoğrafları ile adeta meydan okudu.

Photosoplu fotoğrafları ile sosyal medyada gündem olan fenomen Duygu Özaslan, yeni paylaşımlarıyla adeta meydan okudu… Selülitli fotoğrafları ile sosyal medyanın çok konuşulduğu Özaslan, aynadan çektiği bikinili fotoğraflarını paylaştı.

TATİL SEZONUNU BODRUM’DA AÇTI

Ünlü Youtuber Duygu Özaslan, tatil sezonunu Bodrum’da açmıştı. Güneşin tadını çıkaran Özaslan, havuz kenarında görüntülenmiş, Özaslan’ın, kendi yayınladığı bikinili pozları ile sosyal medyada paylaşılan görüntüler arasındaki fark dikkat çekmişti.

duygu özaslan

Sosyal medyada gündem olan fotoğraflardan sonra, Özaslan yeni pozlarını paylaştı. Özaslan karelerine kalp emojisi koydu.

duygu özaslan

duygu özaslan

YORUM YAĞMIŞTI

Kişisel hesabında paylaştığı fotoğraflarla adından söz ettiren Duygu Özaslan’ın photoshop’suz karelerine yorum yağmıştı.

Duygu Özaslan, gelen eleştirilerin ardından Twitter hesabından, “Benim kilolu halim bile hepinizden güzel” paylaşımını yaptı.

Bir Twitter kullanıcısı durumu, “Olay Duygu Özaslan’ın kilo almış olması değil, olay şu an olduğu halini kabullenip sevmek yerine kendi görmek istediği hali yansıtmak, insanları kandırmak. İnsanlar lanse edilen “mükemmel” vücutları görüp kendini sorguluyor, aç bırakıyor, sağlığını kaybediyor…” diyerek eleştirdi.


Güncelleme Tarihi: 24 Temmuz 2020, 17:29

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı