Magazin

Duygu Özaslan’dan İddialara Şoke Eden Cevap!

Ünlü Youtuber Duygu Özaslan'dan, önceki gün çekilen bikinili fotoğraflarına cevap gecikmedi. Özaslan'ın paylaştığı bikinili pozları ile sosyal medyada yayınlanan fotoğrafları arasındaki fark dikkat çekti. Özaslan ise bomba bir itirafta bulundu.

Ünlü Youtuber’ın sosyal medyada yayınladığı ve geçtiğimiz gün çekilen fotoğraflar arasında ki fark fazlasıyla olumsuz yorum aldı.
Duygu Özaslan ise yapılan olumsuz eliştirilere cevap olarak Twitter hesabından “Benim kilolu halim bile hepinizden güzel” paylaşımını yaptı.

Bulimia Nervozadaydım!

Bir Twitter kullanıcısı ise fotoğraflar arasında ki farkı, “Olay Duygu Özaslan’ın kilo almış olması değil, olay şu an olduğu halini kabullenip sevmek yerine kendi görmek istediği hali yansıtmak, insanları kandırmak. İnsanlar lanse edilen “mükemmel” vücutları görüp kendini sorguluyor, aç bırakıyor, sağlığını kaybediyor…” diyerek eleştirdi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Magazin Burada (@magazinburadanet)’in paylaştığı bir gönderi ()

Duygu Özaslan bu tarz yorumların yağmasının üzerine daha fazla dayanamayarak bomba bir itirafta bulundu. Duygu Özaslan itirafında: “Aslında iyileşme sürecim ilerlediğinde açıklayacaktım ama şu an açıklıyorum. Bulimia nervoza idim. İyileşme sürecinde olduğum için daha fazla kilo aldım. Bununla gurur duyuyorum. Mental ve fiziksel olarak iyi bir yerdeyim. Gerçekten umurumda değil.”dedi.


Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2020, 16:28

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı