Magazin

Duygu Özaslan’ın Fotoğrafındaki Detay Ele Verdi: O İsimle Aşk Mı Yaşıyor?

Selülitleri ve aldığı kilolarla gündeme bomba gibi düşen Duygu Özaslan, yeni bir olayla kulisleri salladı. Özaslan'ın paylaştığı fotoğraftaki detay aşk yaşadığı ünlü basketbolcuyu ele verdi.

Photoshopsuz görüntüleri ile sosyal medyanın diline düşen ünlü Youtuber Duygu Özaslan ve basketbolcu Can Maxim Mutaf birlikte görüntülenince aşk dedikoduları gündeme düştü. Ancak Özaslan yine bikinili yakalanınca o halleri ise aşk gündeminin önüne geçti.

Dün kaldığı otel odasından bir fotoğraf paylaşan Duygu Özaslan’ın arkasında duran pembe sweat detayı dikkat çekti. O pembe sweatin, Özaslan’ın da takip ettiği basketbolcu Can Maxim Mutaf’a ait olduğu öne sürüldü.
duygu

Bu detaylar, akıllara “Yeni bir aşk mı doğdu?” sorusunu getirirken ikili daha sonra bir tatil mekanında birlikte görüntülendi.

duygu
Kısa süre önce sosyal medya paylaşımlarıyla gerçek hali arasında uçurum kadar fark olan Özaslan yine yakalandı.

duygu
Siyah tanga bikini altı giyen ve selülitleriyle dikkat çeken Duygu Özaslan sosyal medyada gündem oldu.

duygu

Duygu Özaslan daha sönce Bulimia Nervoza hastalığına yakalandığını açıklamıştı. Özaslan, “Evet, kilo aldım. Aslında sonra açıklayacaktım ama şimdi söyleyeyim; bulimia nervoza hastalığına yakalandım. İyileşme sürecindeyim” demişti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı