Magazin

Ebru Polat ‘Çok Ucuz Gösteriyor Seni’ Yorumu Karşısında Deliye Döndü!

Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla gizli bir hayranının kendisine hediye gönderdiğini söyleyen Ebru Polat, gelen yorumlar karşısında adeta isyan etti: “Kötü olmayı tercih ediyor halbuki iyi olsan ne olur ki…”

Danslarıyla ve bikinili kareleriyle gündem olan Ebru Polat, Instagram hesabından yaptığı son paylaşımda, gizli bir hayranının kendisine ‘gönderdiği’ çiçeklere yer verdi. Polat’ın bu paylaşımı ise takipçilerini ikiye böldü.

“SABAH SÜRPRİZLERİ…”

Kendisine gelen çiçekleri Instagram hesabından paylaşan Ebru Polat, altına da “Gizli hayranımdan, Hatay konserime gelen sabah sürprizleri” notunu düştü. Polat’ın bu paylaşımına bazı takipçileri inanmayınca olanlar oldu.

Ebru Polat ‘Çok Ucuz Gösteriyor Seni’ Yorumu Karşısında Deliye Döndü!

‘ÇOK UCUZ GÖSTERİYOR…’

Polat, paylaşımına gelen “En sevdiği mavi gülleri kendisine yollamış komiksin he bir de sürekli sevgilim var deyip herkese yeşil ışık yakman da tuhaf ve anlamsız. Çok ucuz gösteriyor seni” şeklindeki yorum karşısında adeta deliye döndü.

Ebru Polat ‘Çok Ucuz Gösteriyor Seni’ Yorumu Karşısında Deliye Döndü!

O yorumu Hikayeler bölümünden paylaşan şarkıcı, “Ne kadar çaresizce değil mi? Bunu düşünebiliyor sanki benim bunu ihtiyacım var. Kendisi belli ki gizli hayran ama kötü olmayı tercih ediyor halbuki iyi olsan ne olur ki” ifadelerini kullandı.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı