Magazin

Ebru Şahin Aileye Girdi: Cedi Osman Sosyal Medyadan Paylaştı

Cedi Osman ile aşk yaşayan Ebru Şahin, aileye girdi... Cedi Osman, Ebru Şahin ile çekilen ilk karesini sosyal medya hesabından paylaştı.

Ebru Şahin ile NBA’de oynayan basketbolcu Cedi Osman‘ın Alaçatı’da tanıştığı ve yeni bir ilişkiye başladığı öne sürülmüştü. Şahin, Instagram hesabından ilk olarak bu iddiaları sert bir dilel yalanlamış kısa süre sonra da Cedi Osman ile dudak dudağa yakalanmıştı.

cedi osman ebru şahin

Hercai’nin güzel oyuncu yeni aşkıyla tatiline devam ediyor. Cedi Osman, yeni sevgilisi Ebru Şahin ile birlikte olduğu ilk fotoğrafını paylaştı. Cedi Osman sevgilisi Ebru Şahin’i ailesiyle de tanıştırdı. Cedi Osman paylaşımına kalp koyarken Şahin de yorum kısmına kalp koymayı ihmal etmedi. Cedi Osman’ın paylaşımına anında beğeni yağdı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Ebru Şahin Aşkını Resmen İlan Etti . . Son günlerde, yaptıkları tatilden yansıyan görüntülerle gündem olan Cedi Osman ve Ebru Şahin çiftinden ilk paylaşım geldi. Ebru Şahin’le birlikte yer aldıkları kareyi sosyal medya hesabından paylaşan Cedi Osman, altına kalpli emoji düşmeyi de ihmal etmedi. . . #cediosman #ebrusahin #ebruşahin #hercai #hercaidizi #magazin #magazinburadanet

Magazin Burada (@magazinburadanet)’in paylaştığı bir gönderi ()

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı