Magazin

Ebru Şallı’nın Eşi Uğur Akkuş’un Başı Dertte: Lüks Siteyle Davalık Oluyor

Ebru Şallı, geçtiğimiz günlerde eşi Uğur Akkuş ile Bodrum'da tatile gitmişti. Kelebek yazarı Mehmet Üstündağ, işadamı Uğur Akkuş'un Bodrum'da Ebru Şallı için aldığı ev yüzünden mahkemelik olduğunu iddia etti.

Kısa zaman önce oğlu Pars’ı kaybeden Ebru Şallı, eşi Uğur Akkuş ile birlikte Bodrum’da kafa dinliyor. Magazin gündeminden uzak durmaya çalışan ikili hakkında ortaya yeni bir iddia atıldı. Kelebek yazarı Mehmet Üstündağ, yazısında flaş bir iddiada bulundu. 

İşte Kelebek yazarı Mehmet Üstündağ’ın yazısı:

İstanbul-Arnavutköy’de 25 günde kurduğu maske fabrikasıyla gündeme gelen işadamı Uğur Akkuş, şimdilerde bir dava ile karşı karşıya…

2019 yılında evlendiği Ebru Şallı’nın küçük oğlu Pars, geçtiğimiz nisan ayında 2 yıldır mücadele ettiği lenfomaya yenik düşmüştü.

Akkuş, Şallı’ya moral olsun diye cemiyet hayatının ünlü isimlerinin tercihi olan Bodrum-Türkbükü’ndeki ultra lüks Mandarin Oriental sitesinden 5 milyon Euro’luk bir ev almış, hatta geçen hafta eşiyle burada tatil yapmıştı. Ancak işadamının son dakika fikir değiştirip evi almaktan vazgeçtiği ortaya çıktı!

Evi almak için sözleşme imzalayan Uğur Akkuş, bir ön ödeme yapmadığı gibi cayma bedeli olan 500 bin Euro’yu da ödemiyormuş. Site yönetimi, kendilerine hiçbir şekilde yanıt vermeyen Akkuş’a şimdilerde dava açmaya hazırlanıyor.


Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2020, 15:15

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı