Magazin

Ece Erken’e Büyük Şok! Müdürü Olduğu Mekan Kapatıldı!

Ünlü sunucu Ece Erken’in müdürlüğünü yaptığı Bodrum Yalıkavak’ta bulunan Yeşiköy Cundalı adlı mekan bir günlüğüne kapatıldı.

Ünlü sunucu Ece Erken’e zabıta ekipleri büyük şok yaşattı. Güzel sunucunun müdürlüğünü yaptığı ve sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’na ait olduğu bilinen Yeşilköy Cundalı adlı mekan Covid-19 tedbirlerine uymadığı gerekçesiyle 1 günlüğüne kapatıldı. 2 Eylül gecesi sahne alması planlanan Hüsnü Şenlendirici’nin programı da iptal edilmek zorunda kalındı.

Mühür

Türkiye Covid-19’la mücadele etmeye devam ederken, yetkili makamlar da gereken denetimleri gerçekleştiriyor. Bodrum Kaymakamlığının koordine ettiği denetlemede Emniyet Müdürlüğü ve Bodrum Belediyesi ekipleri harekete geçti. Kurallara uymadığı tespit edilen mekanlar kapatılırken, kapatılan mekanlar arasında Ece Erken’in müdürlüğünü yaptığı Yeşilköy Cundalı adlı mekan da yer aldı.

Zabıta

Bodrum ilçesi Hıfzısıhha Meclis’inin aldığı karara göre Yalıkavak ve Çarşı Mahallesi’nde restoran-kafe ruhsatı ile çalışan işletmelerin Covid-19 tedbirlerine uymadığı ve ruhsata aykırı gece kulübü, bar veya beach club gibi faaliyette bulundukları tespit edildi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı