Magazin

Emir Sarıgül ve Buket Aydın Evleniyor Mu?

Emir Sarıgül ile aşkları belgelenen Buket Aydın hakkında yeni bir iddia gündeme geldi. İddiaya göre, Emir Sarıgül ve Buket Aydın, yakında nikah masasına oturacak... İkilinin tarihi kararlaştırdığı ve birlikte çıktıkları yemekte kutladıkları da söylentiler arasında.

Aylar önce Kanal D Ana Haber sunuculuğunu bırakan ardından da eşinden boşanan Buket Aydın, bomba iddialarla gündeme geldi… Emir Sarıgül ile fotoğrafları sosyal medyaya çıkan Buket Aydın, aşk iddialarını yalanlamış ve arkadaş olduklarını belirtmişti. 

Buket Aydın ile Emir Sarıgül’ün İnkar Ettiği Aşk Belgelendi!

SAMİMİ POZLARI GÜNDEM OLDU…

Şu sıralar herhangi bir yerde çalışmayan Buket Aydın’ın, Şişli Belediye eski Başkanı Mustafa Sarıgül’ün oğlu Emir Sarıgül’le birlikte samimi pozlar verirken çekilen bir fotoğrafı ortaya çıktı. O kare, ikilinin reddettiği aşk iddialarını resmen çürütmüş oldu.

Buket Aydın ile Emir Sarıgül’ün İnkar Ettiği Aşk Belgelendi!

YAKINDA NİKAH MI VAR?

Sabah’ın haberine göre; Ünlü çiftin, Eylül ayında nikah masasına oturacağı iddia ediliyor. Bu arada Sarıgül’ün Aydın’a Rolex marka bir saat hediye ettiği de öğrenildi. Sarıgül’ün binlerce liraya bu marka saat almasının nedeninin ise Aydın’ın daha önce haber programında Rolex taktığı için çok eleştirilmesi olabileceği konuşuluyor.

emir sarıgül buket aydın evlilik

emir sarıgül buket aydın evlilik


Güncelleme Tarihi: 22 Temmuz 2020, 11:53

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı