Spor

Ersin Korkut Survivor’dan neden elendi? Elenen isim Acun’u duygulandırdı!

Survivor’dan elenen isim 12 Mayıs 2020 Salı günü Acun Ilıcalı tarafından eleme konseyinde açıklandı. Ilıcalı Ersin Korkut’un Survivor 2020’ye devam edemeyeceğini duyurdu. Peki, Ersin Korkut neden elendi ve eleme sonrası neler söyledi?

Türkiyenin En Güncel Spor Haberleri

Survivor 2020 eleme konseyi bu kez SMS sıralamasına bakılmaksızın gerçekleşti. Ersin Korkut’un sakatlığı nedeniyle yarışmaya devam edemeyeceğinin açıklanmasının ardından duygusal dakikalar yaşandı. İşte Acun Ilıcalı’nın Ersin’in vedasıyla ilgili yaptığı açıklamalar ve programda yaşananlar…

SURVİVOR ERSİN KORKUT NEDEN ELENDİ?

Survivor’da hiç kimsenin beklemediği bir gelişme yaşandı. Geçtiğimiz günlerde hafif sakatlığı bulunan Ersin’in koşmasında problem meydana gelince doktor Metin Kuş MR istedi. Yapılan kontroller sonrasında da Ersin’in yarışmaya devam edemeyeceği açıklandı. Böylelikle Survivor 2020’ye bu hafta veda eden isim Ersin Korkut oldu.

ELENDİKTEN SONRA NELER SÖYLEDİ?

Eleme sonrası başarılı yarışmacının yaptığı açıklama şöyle: Üzüldüğüm nokta gerçekten şu bu saatten sonra ekibe yardımcı olamayacağım. Yılmaz Erdoğan şakayla karışık bana şampiyon olmadan gelme demişti. Çok özür diliyorum şampiyon olamadığımdan dolayı. Bazen Ersin’in içinden başka bir Ersin çıkmıştır gerçekten çok özür diliyorum. Ardahan kardeşimizin dediği gibi benim hikayem burada bitti. Burada sohbetimiz ne yazık ki sona ermiştir.