Magazin

Eser Yenenler ile Berfu Yenenler Birbirinden Ayrıldı!

Geçtiğimiz günlerde baba olacağını öğrenen Eser Yenenler, koronavirüse yakalandı. Covid-19 testi pozitif çıkan Eser, karantinaya girerken hamile eşi Berfu Yenenler ve küçük oğlu Kuzey, hastalık kapmamak için evi mecburi olarak terk etti!

Eser Yenenler’in yaptırdığı Koronavirüs testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

berfu yenenler eser yenenler

Hasta olduğu anlaşılınca hemen tedavisine başlanan Eser Yenenler’in sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

eser yenenler koronavirüs açıklama

ESER YENENLER: ÇOK DİKKAT ETMEME RAĞMEN KORONAVİRÜS TESTİM POZİTİF ÇIKTI

Eser Yenenler hastalığı ile ilgili son durumunu anlatan bir mesaj paylaştı. Eser Yenenler, “Çok dikkat etmeme rağmen Koronavirüs testim pozitif çıktı. Berfu İzmit’te ailesinin yanında. Hastalığı çok daha ağır geçirenlere acil şifalar diliyorum” dedi.

BERFU YENENLER: MAALESEF HABERLER DOĞRU

Eser’in eşi Berfu Yenenler, kocasının sağlık durumunun iyiye gittiğini söyledi.

eser yenenler berfu yenenler

Kocası ve çocuklarının babası Eser Yenenler’in Covid-19 hastası olduğunu doğrulayan Berfu Yenenler, yaptığı açıklamada “Maalesef haberler doğru!” dedi. Berfu Yenenler, “Malesef haberler doğru. Eser’in Covid-19 testi pozitif çıktı ama cok şükür sağlık durumu iyi ve kötüye giden bir süreç olmadı hatta iyileşmeye de basladı, sadece öğrendiğimizde hem ben hamile oldugum için hem de Kuzey’in sağlığı için ayrı yerlerde karantinaya girdik. Çok şükür Kuzey’de de bende de hiçbir semptom yok ve çok iyiyiz. Merak eden herkesin de içini rahatlatmış olalım hepinize çok teşekkür ederiz inşallah her şey daha da iyiye gidecek ve sadece biraz ayrı kalmış olacağız o kadar” ifadelerini kullandı.


Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2020, 20:56

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı