Magazin

Evrim İle Mert Arasında Neler Oluyor? Paylaşımları Aşk İddialarını Güçlendirdi

Evrim Keklik, Survivor'dan elenmesinin ardından hayranlarının kafasını karıştırmaya devam ediyor. Mert Öcal ile arkadaş oldukları söylenen ikilinin sosyal medya paylaşımları aşk iddialarını güçlendirdi...

Survivor‘da aşk dedikoduları devam ediyor… Adada aşk yaşadığı iddiaları ile çok konuşulan Sercan ve Nisa’nın ardıından Mert ve Evrim de gündem olmaya devam ediyor. Survivor yarışmasında kaldıkları sürede Mert ve Evrim’in arasındaki etkileşim ise izleyenler tarafından fark edilmişti. 

“SADECE ARKADAŞIZ”

Survivor yarışmasından ilk elenen isim Mert Öcal, Dominik’te Acun Ilıcalı’nın yaptığı Instagram canlı yayınında kendisiyle ilgili merak edilen soruları yanıtladı. Evrim ile haklarında çıkan aşk iddialarını yalayan Öcal, “Evrim bana geçtiğimiz zamanlarda abi diyordu. Ben ona abi dememesini söyledim ama Evrim benim kardeşim” dedi.

Mert’in açıklamasının ardından haberlere bir yalanlama da Evrim cephesinden geldi. Evrim katıldığı canlı yayında; “Mert çok yakışıklı, komik ve sempatik biri… Başlarda tartışma yaşamıştık ondan sonra konuşunca aramızdaki mesafe azaldı. Bu tamamen arkadaşlık çerçevesinde olan bir şey” dedi.

600x1081

SOSYAL MEDYA PAYLAŞIMLARI HABERLERİ YENİDEN ATEŞLEDİ

Survivor’un başarılı yarışmalarından gelen açıklamalar hayranları için yeterli olmadı. Mert benim dişi versiyonum diyen Evrim, sosyal medya hesabından “Mertciğim” notunu düşerek bir fotoğraf paylaştı. Mert Öcal ise aynı fotoğrafı “hanımağa” yazarak yayınlamayı tercih etti.

600x443

Karşılıklı fotoğraflaşmanın ardından Evrim’in son fotoğrafının altına Mert’in yaptığı “Elenmek yaramış” yorumu sosyal medyayı bir anda yeniden hareketlendirdi. Mert’in yorumu binlerce beğeni almayı başardı.

600x352

EVRİM’İN “BEBİŞİM” HİTABI OLAY YARATTI

İkilinin Instagram’dan yaptığı yorumlaşmanın yankıları sürerken bir bombada Twitter’dan geldi. Mert Öcal’ın “Yarın yoldan canlı yayın yapacağım seninle. Bir yere kaybolma.” mesajına Evrim bebişim hitabıyla cevap verdi. Güzel yarışmacı; “Tamam bebişim. Hiçbir yere kaybolmam” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı