Magazin

Evrim Sercan Yıldırım’ın Kardeşinin Düğününe Neden Katılmadı?

Survivor 2020 yarışmacıları Milli futbolcu Sercan Yıldırım'ın kardeşinin düğününe katıldı. Düğünde gözler Evrim Keklik'i aradı. Evrim Keklik düğüne katılmayacağını sosyal medya hesabı üzerinden açıkladı

Survivor 2020‘nin yarışmacılarını Sercan Yıldırım‘ın kardeşinin düğünü yeniden bir araya getirdi.  Yasin Obuz, Mert Öcal, Sercan Yıldırım, Aycan Yanaç, Aşkım Burçe ve Yunus Emre Özden nikahta bir araya geldi. Milli futbolcu Sercan Yıldırım’ın kardeşinin düğüne katılan isimler ise kutuplaşmaların hatlarını kırmızı çizgilerle gösterdi.

SOSYAL MEDYA HESABINDAN AÇIKLADI

Adı Mert Öcal ile aşk haberlerine karışan Evrim Keklik‘in de Sercan Yıldırım’ın davetlisi olarak düğünde bulunması ikilinin hayranları tarafından bekleniyordu. Düğüne davetli olan isimlerle arası iyi olan Survivor Evrim törene katılmayacağını sosyal medya hesabından açıkladı.

EVRİMDÜĞÜN

SERCAN YILDIRIM’A KÜSTÜ

Milli futbolcu Sercan Yıldırım’ın kardeşi Tezcan Yıldırım dün gece gerçekleştirilen düğünle dünya evine girdi. Survivor yarışmasından kimlerin katılacağı merak edilirken Sercan Yıldırım sosyal medya hesabından Mert Öcal’a çiftetelli davetinde bulundu. Mert Öcal’ın düğüne gideceği kesinleştikten sonra gözler Evrim’e çevrildi. Evrim sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada “Seco’nun kardeşinin düğününe gitmiyorum. Çünkü beni çağırmadı” dedi.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı