Magazin

Fadik Sevin Atasoy İngiltere’de Uluslararası Sanat Elçisi Seçildi

İngiltere’nin en tanınmış kültür ve tanıtma ajansı Cnconnect, Fadik Sevin Atasoy’u Türkiye'nin Uluslararası Sanat Elçisi olarak seçti.

İngiltere’nin Kültür ve Tanıtma Ajansı Cnconnect, Fadik Sevin Atasoy’u koronavirüs pandemisi dönemini nasıl atlatabileceği konusunda görüşlerini paylaşması adına Türkiye’nin sözcüsü olarak seçti.

“YARDIMLA DA PAYLAŞIM YAPABİLİRSİNİZ…”

Fadik Sevin Atasoy, bir sanatçının Covid-19 pandemi dönemini nasıl atlatabileceği konusundaki mesajını dünya sanatçıları ile birlikte ile paylaşmıştı. “Belirsiz zamanlarda bir tek çözüm var. Yardıma ihtiyacı olan birine el uzatmalıyız” diyen sanatçı, bu konudaki görüşünü ise şu şekilde aktardı: “Biz sanatçılar yaratırken, yaratmanın hazzını yaşadığımız kadar onu paylaşmaktan da büyük mutluluk duyarız. Bu dönem paylaşabilme şansını kullanabileceğimiz bir zaman. Bu süreçte illa ki yaratıcı olmak zorunda değiliz. Bir yardımla da paylaşım yapabilirsiniz. Kendinizden daha yaşlı birine yardımcı olabilirsiniz mesela. En basiti alışveriş konusunda yardımcı olabilirsiniz. Dünya bu kadar büyük ve geniş görülse de aslında hepimiz biriz. Birliğin amacı da, bu zorlu zamanlarda birbirimize tutunarak bu yolu aşmak. Ve inanıyorum ki bizler bu zorlu süreci birlik olarak aşabileceğiz.”

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı