Spor

Fatih Terim’in corona virüsü şanssızlığı! 90 kişide…

116

G.Saray’da 2. başkan Abdürrahim Albayrak’ın ardından teknik direktör Fatih Terim’in koronavirüs testlerinin pozitif çıkmasının yarattığı şok, gelen haberlerle yerini olumlu bir havaya bırakırken yaşananlar duyarlı davranmanın ve erken tanının önemini bir kez daha açıkça gözler önünü serdi.

216

Koronavirüs salgınının ülkemize sıçramasının ardından takımına Türkiye’de test yaptıran ilk teknik direktör olan Fatih Terim’in haklılığı sonuçların açıklanmasıyla birlikte daha net olarak ortaya çıktı.

316

Pazar günü yaptığı açıklamada derbinin oynatılmasına tepki gösteren Terim pazartesi yönetimle alınacak tedbirler için toplantı yaparken bu zirveden tüm takıma koronavirüs testi yaptırılması kararı çıktı.

416

KİMSE AYIRT EDİLMEDİ

Hürriyet’in haberine göre Sarı kırmızılılar bu kararı hemen uygulamaya sokarken 19 Mart Perşembe günü Florya Metin Oktay Tesisleri’nde tam 90 kişi koronavirüs testine tabii tutuldu.

516

Test kitlerinin Beşiktaş derbisi öncesinde sarı kırmızılı kulüp tarafından satın alındığı öğrenilirken liglerin ertelenmesi ile birlikte Galatasaray’da hiç kimse ayırt edilmeksizin A’dan Z’ye herkese test yapıldı.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı