Spor

Fenerbahçe Kaptanı Melih Mahmutoğlu: Corona virüsünden o maçta çok etkilendik

Fenerbahçe Beko 4 kişide corona virüsü testinin pozitif çıktığını açıklamıştı. Bu haberin ardından konuyla ilgili sarı-lacivertli ekibin kaptanı Melih Mahmutoğlu da yayıncı kuruluşa bağlanarak değerlendirmelerde bulundu.

Melih Mahmutoğlu’nun açıklamaları şu şekilde:

“Hep pozitif kalmaya çalışıyoruz. Bizi mutlu edecek şeyleri yapmaya çalışıyoruz. Ben, yemek yapmayı bilmem ama bu süreçte öğrendim. Sağlıklı yemekler yapmaya çalışıyorum. İstediğiniz kadar evde idman yapın, kilo alma olasılığınız yüksek. Boşnak mutfağından uzak kalmak bu ara iyi. Bugün bulgur pilavı ve yeşil mercimek pişireceğim.”

“VALENCIA MAÇI BİZİ ETKİLEDİ”

“Zorlu bir süreçten geçiyoruz, takım olarak da Valencia maçı büyük ihtimalle bizim sonucumuzu etkiledi diye düşünüyoruz. Benim testim negatif çıktı, bende problem yok. Evde kalmamız ve kurallara uymamız gerekiyor.”

“NASIL GERİ DÖNÜŞ OLACAK”

“Tüm dünya bunu yaşıyor. Nasıl bir geri dönüş sağlayacağız. Psikolojimiz nasıl olacak bilmiyorum. Ligler oynanmayacak gibi görünüyor. Çok zor. Vücudumuzu diri tutmak amaçlı farklı programlar yapıyoruz. İhtiyacım olan spor aletleri için siparişler verdim.”

“HERKES SIRAYLA HASTA OLDU”

“Sezonun en önemli maçlarında özellikle, Kalinic de söylemiş, hastalıklar geçirdik. Ateşlenme oldu, serum yiyen oldu, evde yatan oldu, idmana gelmeyen oldu. Hastalığı birbirimize geçirmeyelim diye. Kalinic’in de söylediği gibi, son 1 ayda takımdaki herkes sırayla hasta oldu diyebilirim. Ben evdeyim, lütfen sizler de evlerinizde kalın. Avrupa’da gidişat kötü, bizde de bu gidişat kötü olmasın.

F.Bahçe’de corona virüsü testi pozitif çıkan isim konuştu Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı’nda corona virüsü (Covid-19) bulgularına rastlanılmasının ardından tüm takıma ve idari kadroya testler yapılmıştı. Sarı-lacivertliler test sonuçlarını internet sitesinden paylaşırken, “1 sporcu, 1 teknik ekip ve 2 idari ekip çalışanı olmak üzere toplamda 4 kişide COVID-19 test sonuçlarının pozitif olduğu görülmüştür” ifadelerini kullandı. Öte yandan sarı-lacivertli ekip isimleri açıklamayarak kişilerin inisiyatifine bırakmıştı. Bu 4 kişiden birisinin Fenerbahçe Beko İletişim ve Medya Sorumlusu İlker Üçer olduğu öğrenildi. İlker Üçer açıklamayı kişisel sosyal medya hesabından yaptı. Son dakika corona virüsü haberlerihaberin devamı

DİĞER

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı