Spor

Fenerbahçe’de corona virüsüne yakalanan oyuncu belli oldu!

Çin’de ortaya çıkan ve tüm dünyayı saran corona virüsü salgınından ülkemizde en çok etkilenen kulüplerden biri de Fenerbahçe… Sarı-lacivertliler 1 basketbolcu, 1 teknik kadro ve 2 idari kadro çalışanının daha testlerinin pozitif çıktığı duyurmuştu. Corona virüsüne yakalananların ismi açıklanmazken, salgına yakalanan basketbolcunun Gigi Datome olduğu belirtildi.

Çin’in Wuhan kentinden dünyaya yayılan corona virüsü salgını ülkemizde de etkili oluyor. Spor kulüplerini vuran salgından Fenerbahçe camiası da olumsuz etkilendi.

Fenerbahçe’den yapılan açıklamada 4 isimde daha corona virüsü saptandığı ifade edildi. Fenerbahçe Beko’dan 1 basketbolcu, 1 teknik kadro ve 2 idare kadrodan olmak üzere toplamda 4 kişinin corona virüsüne yakalandığı belirtildi. Hasta hakları gereği yine isimler açıklanmazken, Fenerbahçe Beko İletişim ve Medya Sorumlusu İlker Üçer testinin pozitif olduğunu sosyal medya hesabından takipçilerine duyurdu.

DATOME CORONA VİRÜS MÜ OLDU?

Yeni Asır’da yer alan habere göre, Fenerbahçe Beko’nun yıldızı Gigi Datome de virüse yakalandı. Testleri pozitif çıkan deneyimli basketbolcunun hastanede gözetim altında olduğu ifade edildi.

Öte yandan daha önce corona virüsüne yakalandığını belirten Fenerbahçe Beko İdari Menajeri Cenk Renda’nın test sonuçları negatif çıktı.

F.Bahçe’de corona virüsü testi pozitif çıkan isim konuştu Fenerbahçe Beko Basketbol Takımı’nda corona virüsü (Covid-19) bulgularına rastlanılmasının ardından tüm takıma ve idari kadroya testler yapılmıştı. Sarı-lacivertliler test sonuçlarını internet sitesinden paylaşırken, “1 sporcu, 1 teknik ekip ve 2 idari ekip çalışanı olmak üzere toplamda 4 kişide COVID-19 test sonuçlarının pozitif olduğu görülmüştür” ifadelerini kullandı. Öte yandan sarı-lacivertli ekip isimleri açıklamayarak kişilerin inisiyatifine bırakmıştı. Bu 4 kişiden birisinin Fenerbahçe Beko İletişim ve Medya Sorumlusu İlker Üçer olduğu öğrenildi. İlker Üçer açıklamayı kişisel sosyal medya hesabından yaptı. Son dakika corona virüsü haberlerihaberin devamı

DİĞER

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı