Spor

Galatasaray Başkan Yardımcısı Kaan Kançal: Corona virüsü testim pozitif

Galatasaray’da ikinci başkan Abdurrahim Albayrak, başkan yardımcısı Yusuf Günay ve teknik direktör Fatih Terim’de corona virüsü pozitif çıkmış ve bu 3 ismin tedavilerine başlanmıştı. Sarı-kırmızılı ekipte diğer başkan yardımcısı Kaan Kançal da önemli bir noktaya değinirken, “Ancak burada dikkat çekici bir durum; hepimizin hastanede yapılan testleri negatif idi. Fakat Sağlık Bakanlığı’ndan gelen testler sonrasında üçünün testi pozitife dönüştü.” dedi.

Albayrak ve Terim’in ardından Günay’ın da testinin pozitif çıkmasıyla gözler Kançal’a çevrildi.

Sarı-kırmızılı yönetici, bu üçlünün hastane testinin negatif olmasına rağmen Sağlık Bakanlığı testlerinde pozitif çıktığını hatırlattı, kendisinin tomografisinde de kitle görüldüğünü dile getirdi.

Milliyet’in haberine göre, Galatasaray’da 2. başkan Abdurrahim Albayrak ve teknik direktör Fatih Terim’in Kovid-19 testlerinin pozitif çıkmasının ardından dün de başkan yardımcısı Yusuf Günay’ın koronovirüse yakalandığı belirtildi.

Bu üçlünün ortak özelliği; 16 Mart’ta, Beşiktaş derbisinin ardından Türk Telekom Stadı’ndaki toplantıda yer almalarıydı.

Başkan Mustafa Cengiz’in odasında, yaklaşık 1.5 saat süren toplantı, klimalı bir ortamda gerçekleşmişti. Bu görüşmede, başkan yardımcısı Kaan Kançal da yer aldı. Mustafa Cengiz, sadece Sağlık Bakanlığı’nın testine girmiş ve negatif çıkmıştı.

Kaan Kançal şöyle devam etti:

“O toplantının ardından Abdurrahim Albayrak, Yusuf Günay ve Fatih Terim ile birlikte asansöre kadar yürüdük. Bundan sonrası zaten bilinen süreç. Önce Albayrak, ardından Fatih hoca, şimdi de Yusuf Günay… Ancak burada dikkat çekici bir durum; hepimizin hastanede yapılan testleri negatif idi. Fakat Sağlık Bakanlığı’ndan gelen testler sonrasında üçünün testi pozitife dönüştü.”

Kendisinin testinin de özel hastanede pozitif çıktığını ancak tomografisinde bir kitle saptandığını dile getiren sarı-kırmızılı yönetici, “Semptomlardan biri olan baş ağrısı da görülünce Sağlık Bakanlığı’nın testini de yapılmasını uygun gördüler. Ben de sonucu bekliyorum” diye konuştu.

G.Saray’da bir corona virüsü vakası daha! Galatasaray’da ikinci başkan Abdurrahim Albayrak ve teknik direktör Fatih Terim’de corona virüsü testinin pozitif çıkmasının ardından karantinaya alınarak tedavilerine başlanmıştı. Sarı-kırmızılılarda bu iki isimden sonra test yaptıran başkan yardımcısı Yusuf Günay’ın da corona virüsü testi pozitif çıktı. Son dakika corona virüsü haberleri…haberin devamı

DİĞER

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı