Magazin

Gel Dese Aşk 4. son bölüm! “Murat beni aldatıyor!” Gel Dese Aşk 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Gel Dese Aşk 4. son bölümü ile ekranlarda seyircisi ile buluştu. ATV ekranlarında yayınlanan Gel Dese Aşk son bölümünde, Yasemin Murat’ı ifşa edip, arkadaşlarını da bu yasak aşkı bilmekle suçlayınca ortalık karışır. Herkes şoke olmuştur. Sitare ve Ruhi renk vermezken Aydan ve Barlas meraktan çıldırır. En çok da Barlas. Peki Gel Dese Aşk 5. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? 

GEL DESE AŞK 5. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Gel Dese Aşk 5. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Gel Dese Aşk yeni bölüm fragmanı yayınlandığı zaman haberimizden ulaşabilirsiniz.

GEL DESE AŞK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yasemin Murat’ı ifşa edip, arkadaşlarını da bu yasak aşkı bilmekle suçlayınca ortalık karışır. Herkes şoke olmuştur. Sitare ve Ruhi renk vermezken Aydan ve Barlas meraktan çıldırır. En çok da Barlas. Murat çapkınlık yapmıştır ve onun haberi yoktur. Barlas kadının kimliğini, ilişkiden haberdar olanları öğrenmeye kararlıdır. Murat ve Yasemin cephesinde tansiyon giderek yükselir.

Murat, Yasemin’le hesaplaşır. Bütün bunlar Yasemin’in paranoyasıdır. O söyleyene kadar kimsenin durumdan haberi yoktur. Bütün bunlar olurken Bahar sürekli Murat’ı arar. Murat’ın aramaları cevapsız bırakması, onu yok sayması Bahar’ı zıvanadan çıkarır. Kararını vermiştir. Tekrar Düdenli ailesinin evine girmek, Murat’a yakın olmak için planını işletir. Kimse Bahar’ın oyunundan haberdar değildir. Ama çok yakında hepsi bu oyunun piyonlarına dönüşecektir.

Etiketler
Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı