Magazin

Gülben Ergen: Çok Gücüme Giden ve Taşıyamadığım Bir Acı

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, yakın dostu Armağan Çağlayan'ın programına konuk oldu. Abisinin vefatını anlatırken duygusal anlar yaşayan Ergen, abisinin vefatı için taşıyamadığı bir acı olduğunu ifade etti.

Armağan Çağlayan’ın ünlü isimleri konuk ettiği Youtube programının bu hafta konuğu Gülben Ergen oldu. Ergen’in özel hayatıyla ilgili anlattıkları ise izleyicileri çok şaşırttı.

”TAŞIYAMADIĞIM GÜCÜME GİDEN BİR ACI”

Gülben Ergen, yıllar önce kaybettiği abisini anlatırken duygusal anlar yaşadı. Ergen, 17 yaşında kaybettiği abisinin vefatını taşıyamadığını ve gücüne gittiğini belirtirken, çocuklarının dayılarını tanımasını çok istediğini söyledi.

”ÇOCUKLARIM ÖLÜMDEN DÖNDÜ”

İkiz çocukları Ares ve Güney’in 2 ay erken doğmasından bahseden Ergen, psikolojik olarak zor zamanlar yaşadığını ifade etti. Çocukları için Atlas ve ikizler dediği için pedagog tarafından psikolojik destek almaya davet edildiğini ve onun aslında Atlas Ares ve Güney adında 3 çocuğunun olduğunu bunun farkında varması gerektiği söylendiğini anlattı. Sözlerine ise bunları burada anlatması kolay ama birde o süreci yaşamak var diyerek devam ettirdi. Ergen, ”Aklımdan silemediğim şeyleri Google’den sildirmemin anlamı yok” açıklaması ise herkesi şaşırttı.

”ANNEM KAPIDA ŞOFÖR OLMASINA RAĞMEN MİNİBÜS KULLANIYOR”

Annesinin huzur evinde yaşamasından dolayı pek çok tepki alan Gülben Ergen, annesini 5 yıl boyunca gitmemesi için ikna ettiğini ve ”Anne huzur evine koydu derler yapma” dememe rağmen dinletemediğini anlattı. 20 gün evvel annesi dişçiye gidecekken annesini araması üzerine onun minibüsle hastaneye gittiğini öğrenen Ergen, çok kızdığını ve ”Anne neden böyle yapıyorsun?” diye sorduğunda annesinden, ”Huzurumu kaçıran sensin” cevabını aldığını söyledi.

Ergen, ”Benim de böyle bir annem var” sözleriyle, sitemini dile getirdi.


Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2020, 12:45

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı