Magazin

Gupse Özay ve Barış Arduç Sessiz Sedasız Evlendi!

6 yıldır birlikte olan Gupse Özay ve Barış Arduç çifti, Çeşme'de sürpriz bir nikahla evlendi...

6 yıldır birlikte olan Gupse Özay ve Barış Arduç çifti evlendi… Geçtiğimiz günlerde nikah günü aldıkları iddia edilen çift, Çeşme’de sessiz sedasız dünyaevine girdi. 

Çiftin nikahında, şahit olarak iki yakın arkadaşlarından başka kimse bulunmadı. Özay ve Arduç düğünü ise daha sonra yapma kararı aldı.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Yaklaşık 6 yıldır birliktelik yaşayan ve sürpriz bir kararla Çeşme’de dünya evine giren Gupse Özay ve Barış Arduç’tan ilk açıklama geldi. . . #barisarduc #barişarduç #barisarduç #gupseözay #gupseozay #evlilik #nikah #magazin

Magazin Burada (@magazinburadanet)’in paylaştığı bir gönderi ()

“BİR ANDA KARAR VERDİK

Nikah sonrası kameralara konuşan çift, “Böyle bir planımız yoktu ama bir deneyelim dedik.. Bir anda böyle bir karar verdik. Doğru zaman diyelim” dedi. Muhabirler, Gupse Özay‘a, “Barış Bey size nikah hediyesi aldı mı” diye sordu. Başarılı oyuncu ise “Henüz bir şey almadı. Yarın da doğum günüm. İkisini birleştirecek diye düşünüyorum” diyerek kahkahaya boğdu.

TATİLE DEVAM 

Çift balayı içinde herhangi bir plan yapmadı. Arduç ve Özay, evlendikten sonrada Çeşme’de tatil yapmayı sürdürecek. Barış Arduç, geçtiğimiz yıllarda ‘evlilik’ iddiaları hakkında, “Günü geldiğinde haberiniz olur. Ben bu konuları çok konuşmayı sevmiyorum. Vakti geldiğinde sizinle paylaşırız. Mutluluk paylaştıkça çoğalan bir şeydir.” demişti.


Güncelleme Tarihi: 29 Temmuz 2020, 18:44

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı