Magazin

Gürgen Öz Bu Kez, Gittiği Tatildeki Makarna Fiyatına Kafayı Taktı!

Gündeme dair çektiği videolarla hem güldüren, hem de düşündüren ünlü oyuncu Gürgen Öz, tatil beldelerinde bulunan beach'lerin yüksek ücretli satış yapmasını ve bu mekanlara tatile gidenleri mizahi bir dille eleştirdi. Yine esprili bir video çeken Öz, “Bu yaz fatura çok koydu” göndermesiyle sosyal medyada gündem oldu.

Can Yaman ve Özge Gürel’in başrollerini paylaştığı Bay Yanlış dizisi ile yeninden ekranlara dönen ünlü oyuncu Gürgen Öz, kendine has üslubu ile gündemi yorumlamaya devam ediyor.

EN ÇOK GÜLDÜĞÜM…

Son olarak tatil beldelerindeki beach’lerin fahiş faturaları ile bir eleştiri videosu çeken Öz, yaptığı paylaşımın altına şu notu düştü: “Merhaba… Bu yaz “Fatura çok koydu!” diyerek, Bodrum’dan, Çeşme’den serzenişte bulunan, anormal rakamlarla dolu faturalarını da Twitter’da paylaşan, kızgın elitler var… Yahu kardeşim, koydurtmayın o zaman! En çok güldüğüm de düz makarnanın 85 TL oluşu! Ama spagetti, yersen Videodaki beach club, makul ve kaliteli bir yer. Bu tip abartılı, görgüsüz yerlerden değil. Benden de o tip mekanlara gitmemi beklemiyorsunuz herhalde! Bir diğeri, koştur koştur tatile çıkmadım merak etmeyin, Göcek’te çekimdeyim…”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

???? Gürgen Öz’ü güldüren fatura! . . Oyuncu Gürgen Öz, tatilde gelen faturayı eleştirdi. Öz, “En çok güldüğüm de düz makarnanın 85 TL oluşu! Ama spagetti, yersen!” ifadeleriyle daha önce gündeme gelen fahiş fiyatları tiye aldı. . . ❓ Sizce Gürgen Öz haklı mı? . . #gürgenöz #şezlong #tatil #magazin

Magazin Burada (@magazinburadanet)’in paylaştığı bir gönderi ()

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı