Magazin

Haluk Levent’ten Pınar Gültekin Paylaşımı: Önce Sildi Sonra Yine Paylaştı

Pınar Gültekin'in eski sevgilisi tarafından öldürüldüğünün ortaya çıkması sonrası sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Haluk Levent, gelen tepkiler üzerine twiti sildi ve düzenleyerek yeniden paylaştı.

AHBAP’ın da kurucusu olan Haluk Levent, 16 Temmuz’dan bu yana kendisinden haber alınamayan üniversite öğrencisi 27 yaşındaki Pınar Gültekin‘in cansız bedeninin ormanlık alanda bulunmasından sonra yaptığı paylaşımla gündeme geldi.

KIZLARA TAVSİYE…

Haluk Levent, tepki çeken paylaşımında “Kızlar! Haluk abinizin tavsiyesi! İlişkinizin ilk günlerinde erkek arkadaşınız kıskançlık ile başka bir durum ile az da olsa size şiddet uygularsa hoş görmeyin. Hatta bazıları gibi bunu sosyal medyada gösterip ‘erkeğim benim’ demeyin. Şiddeti meşrulaştırmayın. Yoksa ölürsünüz :(” ifadelerini kullanmıştı. 

Gelen tepkiler üzerine bu tweet’ini sildi ve takipçilerinden özür dileyen Haluk Levent, “Duygusal davranıp bu twiti attım. Erkek egemen toplumda kadınlar bu kadar aşağılanırken her gün kadın tecavüz şiddet ve ölüm haberleri var iken ve erkeğin hafif darp etmesi kimi yerlerde övünç kaynağı gösterilirken bu twitte biraz abartmış olabilirim. Lütfen bağışlayın” açıklamasını yaptı.

HALUK LEVENT

YENİDEN PAYLAŞTI

Haluk Levent, gelen tepkiler üzerine ilk paylaştığı twiti sildi ve düzenleyerek yeniden paylaştı…

haluk levent

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı